Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 05/11/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

36 Meciuri • Cote AI & Analiză H2H
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

AEK Athens

WLLWW
00:45
VS

Real Madrid

WWWWW
2 - 74%
Victorie Oaspeți
1X2
16.50
X6.00
21.33
P/S 3.5 0.82/1.02
HA +1.5 0.97/0.87
P2.575%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere10.8
Pont AI:2 - 74% (Victorie Oaspeți)
16.50
X6.00
21.33
P/S 3.50.82 / 1.02
HA +1.50.97 / 0.87
P2.5: 75%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.8

Fenerbahce

DWLWW
00:45
VS

Liverpool

WWWWL
2 - 63%
Victorie Oaspeți
1X2
14.50
X4.20
21.65
P/S 3.25 1.00/0.85
HA +0.75 1.02/0.82
P2.560%
GG40%
Pauză 0.575%
Cornere10.9
Pont AI:2 - 63% (Victorie Oaspeți)
14.50
X4.20
21.65
P/S 3.251.00 / 0.85
HA +0.751.02 / 0.82
P2.5: 60%GG: 40%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.9

RC Lens

WLWLW
03:00
VS

Como

WWWLD
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
13.00
X3.75
22.15
P/S 3 0.85/1.00
HA +0.25 0.82/1.02
P2.570%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere11.2
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
13.00
X3.75
22.15
P/S 30.85 / 1.00
HA +0.250.82 / 1.02
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 11.2

SK Slavia Praha

DDDLW
03:00
VS

Arsenal

WDWWW
2 - 80%
Victorie Oaspeți
1X2
19.00
X6.50
21.27
P/S 3.25 0.97/0.87
HA +1.75 0.90/0.95
P2.555%
GG45%
Pauză 0.555%
Cornere12.6
Pont AI:2 - 80% (Victorie Oaspeți)
19.00
X6.50
21.27
P/S 3.250.97 / 0.87
HA +1.750.90 / 0.95
P2.5: 55%GG: 45%Pauză 0.5: 55%Cor: 12.6

FC Porto

WLLWW
03:00
VS

Napoli

DWLLW
1X - 75%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.40
23.30
P/S 2.75 1.00/0.85
HA -0.25 0.87/0.97
P2.565%
GG60%
Pauză 0.560%
Cornere9.5
Pont AI:1X - 75% (Gazde/Egal)
12.15
X3.40
23.30
P/S 2.751.00 / 0.85
HA -0.250.87 / 0.97
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.5

Viking

WLWDW
03:00
VS

Sabah Baku

DLWWD
1 - 61%
Victorie Gazde
1X2
11.65
X4.33
25.00
P/S 3.25 1.00/0.85
HA -1 0.97/0.87
P2.570%
GG45%
Pauză 0.570%
Cornere10.6
Pont AI:1 - 61% (Victorie Gazde)
11.65
X4.33
25.00
P/S 3.251.00 / 0.85
HA -10.97 / 0.87
P2.5: 70%GG: 45%Pauză 0.5: 70%Cor: 10.6

PSV Eindhoven

DWLLW
03:00
VS

Club Brugge

WWWWW
1X - 64%
Gazde/Egal
1X2
12.20
X3.80
22.80
P/S 3.5 0.97/0.87
HA -0.25 1.00/0.85
P2.565%
GG65%
Pauză 0.590%
Cornere11.3
Pont AI:1X - 64% (Gazde/Egal)
12.20
X3.80
22.80
P/S 3.50.97 / 0.87
HA -0.251.00 / 0.85
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 90%Cor: 11.3

Borussia Dortmund

WWDLD
03:00
VS

Real Betis

DWLWW
1 - 56%
Victorie Gazde
1X2
11.75
X3.75
24.20
P/S 3 0.82/1.02
HA -0.75 1.00/0.85
P2.555%
GG50%
Pauză 0.550%
Cornere13
Pont AI:1 - 56% (Victorie Gazde)
11.75
X3.75
24.20
P/S 30.82 / 1.02
HA -0.751.00 / 0.85
P2.5: 55%GG: 50%Pauză 0.5: 50%Cor: 13

RB Leipzig

WLLWW
03:00
VS

Manchester City

LWWLW
2 - 66%
Victorie Oaspeți
1X2
15.25
X4.33
21.60
P/S 3.5 1.00/0.85
HA +1 0.95/0.90
P2.575%
GG45%
Pauză 0.575%
Cornere10.7
Pont AI:2 - 66% (Victorie Oaspeți)
15.25
X4.33
21.60
P/S 3.51.00 / 0.85
HA +10.95 / 0.90
P2.5: 75%GG: 45%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Cardiff City

WDWLW
02:45
VS

West Ham United

LWWDD
2 - 60%
Victorie Oaspeți
1X2
13.90
X4.10
21.70
P/S 3.5 0.95/0.90
HA +0.5 0.97/0.87
P2.570%
GG65%
Pauză 0.595%
Cornere12.9
Pont AI:2 - 60% (Victorie Oaspeți)
13.90
X4.10
21.70
P/S 3.50.95 / 0.90
HA +0.50.97 / 0.87
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 95%Cor: 12.9

Wrexham

LWLDW
02:45
VS

Middlesbrough

WDWWD
X2 - 79%
Oaspeți/Egal
1X2
13.50
X3.75
21.85
P/S 3 0.95/0.90
HA +0.5 0.95/0.90
P2.565%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere10.7
Pont AI:X2 - 79% (Oaspeți/Egal)
13.50
X3.75
21.85
P/S 30.95 / 0.90
HA +0.50.95 / 0.90
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.7

Bristol City

DLLDW
03:00
VS

Wolverhampton Wanderers

WDWLL
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
13.25
X3.40
22.10
P/S 2.5 0.87/0.97
HA +0.25 1.00/0.85
P2.535%
GG45%
Pauză 0.560%
Cornere12.7
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
13.25
X3.40
22.10
P/S 2.50.87 / 0.97
HA +0.251.00 / 0.85
P2.5: 35%GG: 45%Pauză 0.5: 60%Cor: 12.7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Flamengo - RJ

DWDWD
05:30
VS

Grêmio - RS

LDDDL
1 - 79%
Victorie Gazde
1X2
11.25
X5.75
29.50
P/S 3 0.82/1.02
HA -1.75 0.95/0.90
P2.545%
GG55%
Pauză 0.550%
Cornere11
Pont AI:1 - 79% (Victorie Gazde)
11.25
X5.75
29.50
P/S 30.82 / 1.02
HA -1.750.95 / 0.90
P2.5: 45%GG: 55%Pauză 0.5: 50%Cor: 11

Athletico Paranaense - PR

DLWDW
05:30
VS

Vasco da Gama Saf - RJ

WLLWD
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.00
X3.50
23.40
P/S 2.5 0.87/0.97
HA -0.5 1.05/0.80
P2.560%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere12.5
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
12.00
X3.50
23.40
P/S 2.50.87 / 0.97
HA -0.51.05 / 0.80
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 12.5

Botafogo - RJ

LWDLL
07:30
VS

Atlético Mineiro - MG

LWWWD
1X - 65%
Gazde/Egal
1X2
12.20
X3.50
23.00
P/S 2.75 0.95/0.90
HA -0.25 0.97/0.87
P2.550%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere11.6
Pont AI:1X - 65% (Gazde/Egal)
12.20
X3.50
23.00
P/S 2.750.95 / 0.90
HA -0.250.97 / 0.87
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 11.6

São Paulo - SP

DWWLL
07:30
VS

Corinthians - SP

LDLLL
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.10
23.70
P/S 2 0.87/0.97
HA -0.25 0.80/1.05
P2.540%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere12.4
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
12.05
X3.10
23.70
P/S 20.87 / 0.97
HA -0.250.80 / 1.05
P2.5: 40%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 12.4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

RCD Espanyol B

WDWWL
00:00
VS

Naxara

LDWDL
1 - 75%
Victorie Gazde
1X2
11.33
X4.33
27.50
P/S 2.5 0.87/0.92
HA -1.5 0.97/0.82
P2.555%
GG40%
Pauză 0.575%
Cornere8.7
Pont AI:1 - 75% (Victorie Gazde)
11.33
X4.33
27.50
P/S 2.50.87 / 0.92
HA -1.50.97 / 0.82
P2.5: 55%GG: 40%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Atletico Saguntino

DWDLL
01:30
VS

Jove Espanol

DWDLD
1 - 59%
Victorie Gazde
1X2
11.61
X3.40
24.75
P/S 2.25 0.95/0.85
HA -0.75 0.85/0.95
P2.565%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere5.2
Pont AI:1 - 59% (Victorie Gazde)
11.61
X3.40
24.75
P/S 2.250.95 / 0.85
HA -0.750.85 / 0.95
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 5.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

KV Kortrijk

LDWLL
02:30
VS

KV Mechelen

WLDLL
1X - 63%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X3.40
22.50
P/S 2.75 0.97/0.82
HA 0 0.85/0.95
P2.555%
GG35%
Pauză 0.575%
Cornere6.9
Pont AI:1X - 63% (Gazde/Egal)
12.50
X3.40
22.50
P/S 2.750.97 / 0.82
HA 00.85 / 0.95
P2.5: 55%GG: 35%Pauză 0.5: 75%Cor: 6.9
Alte Competiții (10 Ligi)