Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 07/11/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

77 Meciuri • Cote AI & Analiză H2H
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Everton

LLDWW
03:00
VS

Coventry City

LLWWL
1 - 62%
Victorie Gazde
1X2
11.60
X4.00
25.00
P/S 3 1.02/0.82
HA -1 1.02/0.82
P2.545%
GG35%
Pauză 0.560%
Cornere8.5
Pont AI:1 - 62% (Victorie Gazde)
11.60
X4.00
25.00
P/S 31.02 / 0.82
HA -11.02 / 0.82
P2.5: 45%GG: 35%Pauză 0.5: 60%Cor: 8.5

Leeds United

DDLDW
19:30
VS

Tottenham Hotspur

WWDLL
1X - 69%
Gazde/Egal
1X2
12.35
X3.30
23.00
P/S 2.5 0.85/1.00
HA -0.25 1.05/0.80
P2.540%
GG55%
Pauză 0.550%
Cornere11.2
Pont AI:1X - 69% (Gazde/Egal)
12.35
X3.30
23.00
P/S 2.50.85 / 1.00
HA -0.251.05 / 0.80
P2.5: 40%GG: 55%Pauză 0.5: 50%Cor: 11.2

Arsenal

DWDWW
22:00
VS

Hull City

DLDLD
1 - 82%
Victorie Gazde
1X2
11.16
X6.50
213.00
P/S 3.25 0.95/0.90
HA -2 0.90/0.95
P2.540%
GG45%
Pauză 0.555%
Cornere10
Pont AI:1 - 82% (Victorie Gazde)
11.16
X6.50
213.00
P/S 3.250.95 / 0.90
HA -20.90 / 0.95
P2.5: 40%GG: 45%Pauză 0.5: 55%Cor: 10

Fulham

WWLDW
22:00
VS

Newcastle United

WLLWL
1X - 65%
Gazde/Egal
1X2
12.35
X3.50
22.75
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 1.10/0.77
P2.555%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere12
Pont AI:1X - 65% (Gazde/Egal)
12.35
X3.50
22.75
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -0.251.10 / 0.77
P2.5: 55%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 12
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Venezia

LWLLL
02:45
VS

Udinese

LLLDL
1X - 68%
Gazde/Egal
1X2
12.35
X3.41
22.96
P/S 2.25 0.81/1.05
HA -0.25 1.06/0.82
P2.555%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere9
Pont AI:1X - 68% (Gazde/Egal)
12.35
X3.41
22.96
P/S 2.250.81 / 1.05
HA -0.251.06 / 0.82
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 9

Cagliari

LLLDW
21:00
VS

Frosinone

DWLWW
1X - 66%
Gazde/Egal
1X2
12.16
X4.20
22.85
P/S 3.5 1.00/0.86
HA -0.25 0.94/0.94
P2.550%
GG50%
Pauză 0.585%
Cornere10.3
Pont AI:1X - 66% (Gazde/Egal)
12.16
X4.20
22.85
P/S 3.51.00 / 0.86
HA -0.250.94 / 0.94
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 85%Cor: 10.3

Torino

LWWWD
21:00
VS

Lecce

LWLLW
1X - 78%
Gazde/Egal
1X2
11.94
X3.70
23.80
P/S 2.5 0.89/0.97
HA -0.5 0.94/0.94
P2.560%
GG45%
Pauză 0.585%
Cornere8.9
Pont AI:1X - 78% (Gazde/Egal)
11.94
X3.70
23.80
P/S 2.50.89 / 0.97
HA -0.50.94 / 0.94
P2.5: 60%GG: 45%Pauză 0.5: 85%Cor: 8.9
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Sevilla FC

WLDLL
03:00
VS

Deportivo Alavés

DLLDL
1X - 81%
Gazde/Egal
1X2
11.90
X3.40
24.10
P/S 2.25 0.92/0.92
HA -0.5 0.92/0.92
P2.555%
GG65%
Pauză 0.555%
Cornere7.9
Pont AI:1X - 81% (Gazde/Egal)
11.90
X3.40
24.10
P/S 2.250.92 / 0.92
HA -0.50.92 / 0.92
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 55%Cor: 7.9

Malaga

WDLDL
20:00
VS

Racing Santander

WLDLL
1X - 67%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.60
23.00
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 0.92/0.92
P2.560%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere10.9
Pont AI:1X - 67% (Gazde/Egal)
12.15
X3.60
23.00
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -0.250.92 / 0.92
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.9

RCD Espanyol de Barcelona

DLLDL
22:15
VS

RC Deportivo

LDLLD
1X - 70%
Gazde/Egal
1X2
12.20
X3.20
23.20
P/S 2.25 0.85/1.00
HA -0.25 0.95/0.90
P2.555%
GG80%
Pauză 0.565%
Cornere9
Pont AI:1X - 70% (Gazde/Egal)
12.20
X3.20
23.20
P/S 2.250.85 / 1.00
HA -0.250.95 / 0.90
P2.5: 55%GG: 80%Pauză 0.5: 65%Cor: 9
Germany

Bundesliga

TOP
5
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Hamburger SV

LLWWW
02:30
VS

Borussia Monchengladbach

WWLLD
1X - 66%
Gazde/Egal
1X2
12.40
X3.75
22.55
P/S 3.25 1.00/0.85
HA 0 0.92/0.92
P2.570%
GG45%
Pauză 0.580%
Cornere8.6
Pont AI:1X - 66% (Gazde/Egal)
12.40
X3.75
22.55
P/S 3.251.00 / 0.85
HA 00.92 / 0.92
P2.5: 70%GG: 45%Pauză 0.5: 80%Cor: 8.6

SC Paderborn 07

WDLWW
21:30
VS

Eintracht Frankfurt

WLWLW
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
13.10
X3.90
22.05
P/S 3.25 0.82/1.02
HA +0.25 1.02/0.82
P2.565%
GG45%
Pauză 0.570%
Cornere10.3
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
13.10
X3.90
22.05
P/S 3.250.82 / 1.02
HA +0.251.02 / 0.82
P2.5: 65%GG: 45%Pauză 0.5: 70%Cor: 10.3

1. FSV Mainz 05

LLWLW
21:30
VS

FC Bayern Munich

WDWDD
2 - 71%
Victorie Oaspeți
1X2
16.25
X5.25
21.38
P/S 4.25 1.02/0.82
HA +1.5 0.92/0.92
P2.580%
GG55%
Pauză 0.580%
Cornere13.7
Pont AI:2 - 71% (Victorie Oaspeți)
16.25
X5.25
21.38
P/S 4.251.02 / 0.82
HA +1.50.92 / 0.92
P2.5: 80%GG: 55%Pauză 0.5: 80%Cor: 13.7

Borussia Dortmund

WWWDL
21:30
VS

SV 07 Elversberg

LLWLD
1 - 78%
Victorie Gazde
1X2
11.27
X5.75
28.50
P/S 3.5 0.87/0.97
HA -1.75 0.95/0.90
P2.565%
GG55%
Pauză 0.555%
Cornere12.4
Pont AI:1 - 78% (Victorie Gazde)
11.27
X5.75
28.50
P/S 3.50.87 / 0.97
HA -1.750.95 / 0.90
P2.5: 65%GG: 55%Pauză 0.5: 55%Cor: 12.4

RB Leipzig

WWLLW
21:30
VS

FC Augsburg

WDLDD
1 - 72%
Victorie Gazde
1X2
11.36
X5.25
26.25
P/S 4 0.92/0.92
HA -1.5 0.92/0.92
P2.580%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere10.1
Pont AI:1 - 72% (Victorie Gazde)
11.36
X5.25
26.25
P/S 40.92 / 0.92
HA -1.50.92 / 0.92
P2.5: 80%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.1
1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Toulouse FC

DWDLW
02:45
VS

RC Strasbourg Alsace

LLLLD
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
11.80
X3.80
23.80
P/S 3 0.82/1.02
HA -0.5 0.82/1.02
P2.570%
GG65%
Pauză 0.560%
Cornere6.1
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
11.80
X3.80
23.80
P/S 30.82 / 1.02
HA -0.50.82 / 1.02
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 60%Cor: 6.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Derby County

DLLDD
03:00
VS

Bolton Wanderers

LDWLW
1X - 67%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.50
23.00
P/S 2.75 0.92/0.92
HA -0.25 0.92/0.92
P2.555%
GG55%
Pauză 0.580%
Cornere11
Pont AI:1X - 67% (Gazde/Egal)
12.15
X3.50
23.00
P/S 2.750.92 / 0.92
HA -0.250.92 / 0.92
P2.5: 55%GG: 55%Pauză 0.5: 80%Cor: 11

Portsmouth

WDWWL
19:30
VS

Stoke City

DWLWW
1X - 65%
Gazde/Egal
1X2
12.45
X3.20
22.87
P/S 2.25 0.92/0.92
HA 0 0.77/1.10
P2.550%
GG55%
Pauză 0.565%
Cornere10.9
Pont AI:1X - 65% (Gazde/Egal)
12.45
X3.20
22.87
P/S 2.250.92 / 0.92
HA 00.77 / 1.10
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.9

Bristol City

DLLDW
19:30
VS

Norwich City

WLLLL
1X - 65%
Gazde/Egal
1X2
12.55
X3.40
22.55
P/S 2.75 0.95/0.90
HA 0 0.92/0.92
P2.550%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere9.8
Pont AI:1X - 65% (Gazde/Egal)
12.55
X3.40
22.55
P/S 2.750.95 / 0.90
HA 00.92 / 0.92
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 9.8

Wrexham

LWLDW
19:30
VS

Wolverhampton Wanderers

WDWLL
X2 - 69%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.40
22.20
P/S 2.5 0.87/0.97
HA +0.25 0.85/1.00
P2.550%
GG55%
Pauză 0.565%
Cornere11.8
Pont AI:X2 - 69% (Oaspeți/Egal)
12.90
X3.40
22.20
P/S 2.50.87 / 0.97
HA +0.250.85 / 1.00
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 65%Cor: 11.8

Preston North End

DLLLD
22:00
VS

Southampton

WDWWL
2 - 68%
Victorie Oaspeți
1X2
15.25
X4.20
21.55
P/S 3 0.82/1.02
HA +1 0.92/0.92
P2.555%
GG65%
Pauză 0.570%
Cornere9.9
Pont AI:2 - 68% (Victorie Oaspeți)
15.25
X4.20
21.55
P/S 30.82 / 1.02
HA +10.92 / 0.92
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 70%Cor: 9.9

Birmingham City

LWWWD
22:00
VS

Swansea City

LLWWW
1X - 76%
Gazde/Egal
1X2
11.95
X3.40
23.50
P/S 2.5 0.92/0.92
HA -0.5 1.02/0.82
P2.565%
GG50%
Pauză 0.590%
Cornere9.2
Pont AI:1X - 76% (Gazde/Egal)
11.95
X3.40
23.50
P/S 2.50.92 / 0.92
HA -0.51.02 / 0.82
P2.5: 65%GG: 50%Pauză 0.5: 90%Cor: 9.2

Blackburn Rovers

WLWWD
22:00
VS

West Ham United

LWWDD
2 - 63%
Victorie Oaspeți
1X2
15.00
X4.00
21.60
P/S 3 0.97/0.87
HA +1 0.82/1.02
P2.575%
GG65%
Pauză 0.590%
Cornere13.1
Pont AI:2 - 63% (Victorie Oaspeți)
15.00
X4.00
21.60
P/S 30.97 / 0.87
HA +10.82 / 1.02
P2.5: 75%GG: 65%Pauză 0.5: 90%Cor: 13.1

Watford

LWLLL
22:00
VS

Middlesbrough

WDWWD
2 - 67%
Victorie Oaspeți
1X2
15.25
X4.33
21.53
P/S 3.25 0.92/0.92
HA +1 1.00/0.85
P2.555%
GG55%
Pauză 0.585%
Cornere9.5
Pont AI:2 - 67% (Victorie Oaspeți)
15.25
X4.33
21.53
P/S 3.250.92 / 0.92
HA +11.00 / 0.85
P2.5: 55%GG: 55%Pauză 0.5: 85%Cor: 9.5

Queens Park Rangers

WLWDD
22:00
VS

Lincoln City

WDLLL
1X - 81%
Gazde/Egal
1X2
11.80
X3.60
24.10
P/S 2.75 0.87/0.97
HA -0.5 0.82/1.02
P2.560%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere8.2
Pont AI:1X - 81% (Gazde/Egal)
11.80
X3.60
24.10
P/S 2.750.87 / 0.97
HA -0.50.82 / 1.02
P2.5: 60%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.2

Charlton Athletic

LLDDL
22:00
VS

Sheffield United

DWLWL
X2 - 73%
Oaspeți/Egal
1X2
13.10
X3.40
22.15
P/S 2.5 0.92/0.92
HA +0.25 0.92/0.92
P2.550%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere8.5
Pont AI:X2 - 73% (Oaspeți/Egal)
13.10
X3.40
22.15
P/S 2.50.92 / 0.92
HA +0.250.92 / 0.92
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 8.5

West Bromwich Albion

DWWLL
22:00
VS

Millwall

LDLWD
1X - 78%
Gazde/Egal
1X2
12.00
X3.50
23.40
P/S 2.5 0.82/1.02
HA -0.5 1.05/0.80
P2.550%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere11.1
Pont AI:1X - 78% (Gazde/Egal)
12.00
X3.50
23.40
P/S 2.50.82 / 1.02
HA -0.51.05 / 0.80
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 11.1

Cardiff City

WDWLW
22:00
VS

Burnley

LLDWD
1X - 69%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.60
22.75
P/S 3.25 1.02/0.82
HA -0.25 1.02/0.82
P2.565%
GG80%
Pauză 0.590%
Cornere11.2
Pont AI:1X - 69% (Gazde/Egal)
12.25
X3.60
22.75
P/S 3.251.02 / 0.82
HA -0.251.02 / 0.82
P2.5: 65%GG: 80%Pauză 0.5: 90%Cor: 11.2
Alte Competiții (9 Ligi)