Typy Powyżej 1.5 Gola na Dziś | Analiza AI

Poznaj 15 najbezpieczniejszych typów na Powyżej 1.5 Gola na dziś. Zaufane prognozy wsparte statystykami H2H i analizą AI.

Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Maccabi Haifa

WWWWL
FT
2 - 5

Hapoel Beer Sheva

LWWDW
Średnia H2H wynosi 3.0 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 3.0 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Galatasaray

LWDLW
FT
2 - 1

Fenerbahce

LWWWD
Średnia H2H wynosi 2.1 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.1 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

AZ Picerno ASD

LLWLL
FT
3 - 0

Salernitana

DWLWD
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 75% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 75% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Cliftonville Reserves

DWLWL
FT
2 - 0

Coleraine Reserves

WLWLW
Średnia H2H wynosi 3.1 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 3.1 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Walsall

WDDLW
FT
2 - 4

Salford City

WDWWL
Średnia H2H wynosi 2.6 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.6 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Universidad de Chile

WLDWW
FT
4 - 1

Everton CD

WDLWL
Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

SV Deportivo Nacional

WWWWW
FT
2 - 3

SV Britannia

DWDDW
Średnia H2H wynosi 4.0 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 4.0 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Farense U23

LLDLW
18:00
VS

Academico Viseu U23

WDDLW
Średnia H2H wynosi 3.0 gola przy 75% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 3.0 gola przy 75% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
1
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Gornik Leczna

LWDDW
18:30
VS

GKS Katowice

WWDWL
Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Bristol City U21

LWWDW
20:00
VS

Millwall U21

WLLLL
Średnia H2H wynosi 2.9 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.22 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.9 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (85%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Stade Gabesien

WLDDL
20:30
VS

CS Korba

WWWLD
Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 71% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (83%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.24 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 71% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (83%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2483% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Racing Club de Montevideo Reserves

WWDLL
FT
0 - 5

Juventud De Las Piedras Reserves

WWDWL
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.26 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

America MG

LLLLL
FT
1 - 0

Cuiaba

LDWLW
Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.26 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 70% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Panama

BRA LP

1
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Alianza FC Panama Reserves

LWDLL
FT
1 - 7

Chorrillo

WWLWW
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.26 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Veraguas FC

WDDWL
FT
3 - 0

Union Cocle

LLLLL
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.
Over 1.5
1.26 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 67% meczów Powyżej 1.5. Wysokie prawdopodobieństwo (82%) na 2+ bramki.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB