Typy Powyżej 2.5 Gola na Dziś | Analiza AI

Poznaj 25 najbezpieczniejszych typów na Powyżej 2.5 Gola na dziś. Zaufane prognozy wsparte statystykami H2H i analizą AI.

Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Paysandu FC

WWLDD
FT
3 - 2

Colon CF

WWDLL
Średnia H2H wynosi 3.5 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (78%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.27 ODDS

Średnia H2H wynosi 3.5 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (78%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.2778% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Botswana Police XI SC

DDWWL
FT
1 - 0

Nico United

LLLWL
Średnia H2H wynosi 2.0 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.0 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Bugesera FC

WLWLD
20:00
VS

APR FC

LWWLW
Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Sacachispas

WDLLL
FT
1 - 1

Sportivo Barracas

DLDLL
Średnia H2H wynosi 2.7 gola przy 67% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (73%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.44 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.7 gola przy 67% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (73%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4473% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Club Atlético Unión

LLLLW
FT
3 - 1

Estudiantes La Plata

DDWLL
Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 40% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.2 gola przy 40% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
FT

Instituto de Córdoba

WDWWW
FT
1 - 0

Deportivo Riestra

LDDLD
Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 40% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (69%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.45 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 40% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (69%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4569% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Al-Qalah

LWDDL
19:35
VS

Al-Batin

DDLWD
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Defense forces

WWDLD
20:00
VS

URA Kampala

DLLLW
Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 30% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 30% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

FC Tevragh-Zeina

DLWLD
FT
4 - 1

AS Armee

DDDDD
Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 20% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.32 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 20% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (75%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Saipa

LLWWW
19:00
VS

Naft Gachsaran

LDDLD
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.43 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4370% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

A.S Ariana

DWLDL
20:30
VS

AS Kasserine

WWWWL
Średnia H2H wynosi 2.5 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.44 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.5 gola przy 50% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4470% PROB

Stade Gabesien

WLDDL
20:30
VS

CS Korba

WWWLD
Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 29% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.44 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.9 gola przy 29% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4470% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Defensores de Belgrano

LDLWW
FT
0 - 0

CA San Miguel

DLLDD
Średnia H2H wynosi 1.0 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.43 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.0 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (70%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4370% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Ethiopian Insurance

WLLLW
19:00
VS

Defence Force ETH

WDLWL
Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (69%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.46 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.8 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (69%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4669% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Biskra

LLDLD
21:00
VS

MC Alger

DWWWD
Średnia H2H wynosi 1.0 gola przy 10% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (71%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.41 ODDS

Średnia H2H wynosi 1.0 gola przy 10% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (71%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4171% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

CA Brown Adrogue

WDWDL
FT
0 - 1

Defensores Unidos

LDWLW
Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (67%) na 3+ bramki.
Over 2.5
1.49 ODDS

Średnia H2H wynosi 2.3 gola przy 33% meczów Over 2.5. Olbrzymie prawdopodobieństwo (67%) na 3+ bramki.

Pick:Over 2.5
1.4967% PROB