Typy Powyżej/Poniżej 3.5 Gola na Dziś | Analiza AI

Poznaj 15 najbezpieczniejszych typów na Powyżej 3.5 Gola na dziś. Eksplozja bramek poparta statystykami H2H i analizą AI.

1
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

FC Milsami

DWLWD
21:00
VS

FCM Ungheni

DLDWW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 6.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.
Over 3.5
1.38 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 6.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Kodagu FC

DWWLW
15:00
VS

Bangalore Dream United FC

LDDLL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 5.3 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.
Over 3.5
1.38 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 5.3 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
1
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Kaposvar

WWLDL
18:30
VS

FC Ajka

LDLLW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.2 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.
Over 3.5
1.38 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.2 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

CA River Plate Reserves

DLWLL
FT
4 - 0

Liverpool Montevideo Reserve

LLLWL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.1 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.
Over 3.5
1.38 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.1 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 76%.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Trans Narva

LDDLD
23:00
VS

FC Nomme United

WLLLL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 74%.
Over 3.5
1.42 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 4.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 74%.

Pick:Over 3.5
1.4274% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Levante U19

DWLWD
19:30
VS

CD San Francisco U19

WLDWW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 75%.
Over 3.5
1.34 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 75%.

Pick:Over 3.5
1.3475% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Maccabi Haifa

WWWWL
FT
2 - 5

Hapoel Beer Sheva

LWWDW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 74%.
Over 3.5
1.42 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 74%.

Pick:Over 3.5
1.4274% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

FC Copenhagen

WLLWW
FT
1 - 1

Odense BK

DLDWW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.4 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 73%.
Over 3.5
1.44 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.4 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 73%.

Pick:Over 3.5
1.4473% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Santos Laguna Women

WLWWL
FT
1 - 2

Leon Women

LLWWL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.8 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 71%.
Over 3.5
1.50 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.8 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 71%.

Pick:Over 3.5
1.5071% PROB
Panama

BRA LP

1
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Udelas FC

WWWWW
21:00
VS

SD Atletico Nacional

LWWWL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.9 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.
Over 3.5
1.52 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.9 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.

Pick:Over 3.5
1.5270% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Ayeyawady Utd U20

LDWWL
16:00
VS

Thitsar Arman FC U20

LDDLD
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.7 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.
Over 3.5
1.52 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.7 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.

Pick:Over 3.5
1.5270% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Cruzeiro Youth

LLWLW
FT
1 - 1

Atletico Mineiro Youth

WWWWW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.8 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.
Over 3.5
1.42 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.8 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.

Pick:Over 3.5
1.4270% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ
FT

Biggleswade FC

WLWLW
FT
1 - 5

Royston Town

WLDLW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.
Over 3.5
1.42 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 2.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 70%.

Pick:Over 3.5
1.4270% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Pazarspor

WWWLW
17:30
VS

Aliaga Futbol

WWWLW
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 0.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 72%.
Over 3.5
1.38 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 0.5 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 72%.

Pick:Over 3.5
1.3872% PROB
Czas
Mecz
Analiza H2H
Typ

Tabor Sezana

WWWWL
23:00
VS

Slovan Ljubljana

LDWWL
Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 68%.
Over 3.5
1.57 ODDS

Bezpośrednie starcia to festiwal strzelecki ze średnią 3.0 gola. Prawdopodobieństwo na 4+ bramki wynosi aż 68%.

Pick:Over 3.5
1.5768% PROB