Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 27/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Sevilla FC

DLLWW
Final
2 - 0

CA Osasuna

LDLLL
1X - 82%
Gazde/Egal
1X2
11.90
X3.30
24.00
P/S 2.25 0.90/0.95
HA -0.5 0.95/0.90
P2.555%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere6.2
Pont AI:1X - 82% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
11.90
X3.30
24.00
P/S 2.250.90 / 0.95
HA -0.50.95 / 0.90
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 6.2
1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Paris Saint Germain

WWWWW
Final
2 - 0

Lyon

WLWWD
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X4.33
25.50
P/S 3.25 0.92/0.92
HA -1 0.85/1.00
P2.570%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere9.2
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.53
X4.33
25.50
P/S 3.250.92 / 0.92
HA -10.85 / 1.00
P2.5: 70%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 9.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Coritiba SAF - PR

DLLDL
Final
0 - 1

Grêmio - RS

DDDLL
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.25
23.30
P/S 2.5 1.02/0.82
HA -0.25 0.87/0.97
P2.555%
GG65%
Pauză 0.565%
Cornere8
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
PIERDUT
12.15
X3.25
23.30
P/S 2.51.02 / 0.82
HA -0.250.87 / 0.97
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 65%Cor: 8
FinalCÂȘTIGAT

Flamengo - RJ

DWDWD
Final
3 - 2

Atlético Mineiro - MG

WWDWD
1 - 71%
Victorie Gazde
1X2
11.40
X4.75
27.00
P/S 2.75 0.87/0.97
HA -1.5 0.97/0.87
P2.550%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere12.3
Pont AI:1 - 71% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.40
X4.75
27.00
P/S 2.750.87 / 0.97
HA -1.50.97 / 0.87
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 12.3
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Club Atlético Unión

LLLLW
Final
3 - 1

Estudiantes La Plata

DDWLL
X2 - 67%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X2.90
22.50
P/S 2 0.90/0.90
HA 0 1.05/0.75
P2.565%
GG60%
Pauză 0.565%
Cornere7.9
Pont AI:X2 - 67% (Oaspeți/Egal)
PIERDUT
12.90
X2.90
22.50
P/S 20.90 / 0.90
HA 01.05 / 0.75
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 65%Cor: 7.9
FinalCÂȘTIGAT

Instituto de Córdoba

WDWWW
Final
1 - 0

Deportivo Riestra

LDDLD
1 - 64%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X3.25
25.50
P/S 2 1.02/0.77
HA -0.75 0.95/0.85
P2.530%
GG55%
Pauză 0.550%
Cornere8.5
Pont AI:1 - 64% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.70
X3.25
25.50
P/S 21.02 / 0.77
HA -0.750.95 / 0.85
P2.5: 30%GG: 55%Pauză 0.5: 50%Cor: 8.5
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Botswana Police XI SC

DDWWL
Final
1 - 0

Nico United

LLLWL
1X - 68%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X2.87
22.75
P/S 2 0.90/0.90
HA 0 0.80/1.00
P2.520%
GG20%
Pauză 0.555%
Cornere4.2
Pont AI:1X - 68% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.50
X2.87
22.75
P/S 20.90 / 0.90
HA 00.80 / 1.00
P2.5: 20%GG: 20%Pauză 0.5: 55%Cor: 4.2

Prisons XI Gaborone

WLLLL
21:00
VS

Matebele FC

DLLLL
1X - 67%
Gazde/Egal
1X2
12.40
X2.90
22.70
P/S 2 0.77/1.02
HA 0 0.80/1.00
P2.550%
GG40%
Pauză 0.565%
Cornere4
Pont AI:1X - 67% (Gazde/Egal)
12.40
X2.90
22.70
P/S 20.77 / 1.02
HA 00.80 / 1.00
P2.5: 50%GG: 40%Pauză 0.5: 65%Cor: 4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Mardin 1969 Spor

WWLLW
Final
2 - 1

Manisa Futbol Kulübü

DLLDL
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.75 0.97/0.82
HA -0.75 0.80/1.00
P2.545%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere9.2
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.750.97 / 0.82
HA -0.750.80 / 1.00
P2.5: 45%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.2
Alte Competiții (14 Ligi)