Predicții Peste/Sub 3.5 Goluri Azi | Ponturi Sigure

Descoperă cele mai sigure 15 predicții Peste 3.5 Goluri de azi. Meciuri explozive susținute de medii H2H și cote sintetice AI.

1
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

FC Milsami

DWLWD
21:00
VS

FCM Ungheni

DLDWW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 6.0 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.38 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 6.0 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Kodagu FC

DWWLW
15:00
VS

Bangalore Dream United FC

LDDLL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 5.3 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.38 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 5.3 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
1
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Kaposvar

WWLDL
18:30
VS

FC Ajka

LDLLW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.2 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.38 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.2 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

CA River Plate Reserves

DLWLL
Final
4 - 0

Liverpool Montevideo Reserve

LLLWL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.1 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.38 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.1 goluri. Probabilitate uriașă (76%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3876% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Trans Narva

LDDLD
23:00
VS

FC Nomme United

WLLLL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.0 goluri. Probabilitate uriașă (74%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.42 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 4.0 goluri. Probabilitate uriașă (74%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.4274% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Levante U19

DWLWD
19:30
VS

CD San Francisco U19

WLDWW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.5 goluri. Probabilitate uriașă (75%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.34 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.5 goluri. Probabilitate uriașă (75%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3475% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Maccabi Haifa

WWWWL
Final
2 - 5

Hapoel Beer Sheva

LWWDW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.0 goluri. Probabilitate uriașă (74%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.42 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.0 goluri. Probabilitate uriașă (74%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.4274% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

FC Copenhagen

WLLWW
Final
1 - 1

Odense BK

DLDWW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.4 goluri. Probabilitate uriașă (73%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.44 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.4 goluri. Probabilitate uriașă (73%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.4473% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Santos Laguna Women

WLWWL
Final
1 - 2

Leon Women

LLWWL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.8 goluri. Probabilitate uriașă (71%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.50 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.8 goluri. Probabilitate uriașă (71%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.5071% PROB
Panama

BRA LP

1
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Udelas FC

WWWWW
21:00
VS

SD Atletico Nacional

LWWWL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.9 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.52 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.9 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.5270% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Ayeyawady Utd U20

LDWWL
16:00
VS

Thitsar Arman FC U20

LDDLD
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.7 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.52 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.7 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.5270% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Cruzeiro Youth

LLWLW
Final
1 - 1

Atletico Mineiro Youth

WWWWW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.8 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.42 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.8 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.4270% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Biggleswade FC

WLWLW
Final
1 - 5

Royston Town

WLDLW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.5 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.42 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 2.5 goluri. Probabilitate uriașă (70%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.4270% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Pazarspor

WWWLW
17:30
VS

Aliaga Futbol

WWWLW
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 0.5 goluri. Probabilitate uriașă (72%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.38 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 0.5 goluri. Probabilitate uriașă (72%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.3872% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Tabor Sezana

WWWWL
23:00
VS

Slovan Ljubljana

LDWWL
Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.0 goluri. Probabilitate uriașă (68%) pentru minim 4 goluri.
Over 3.5
1.57 ODDS

Istoricul meciurilor directe indică o medie spectaculoasă de 3.0 goluri. Probabilitate uriașă (68%) pentru minim 4 goluri.

Pick:Over 3.5
1.5768% PROB