Predicții Peste 2.5 Goluri Azi | Ponturi Sigure

Descoperă cele mai sigure 25 de predicții Peste 2.5 Goluri de azi. Ponturi de încredere susținute de statistici H2H și analiză AI.

Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Paysandu FC

WWLDD
Final
3 - 2

Colon CF

WWDLL
Media H2H este de 3.5 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 78% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.27 ODDS

Media H2H este de 3.5 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 78% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.2778% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Botswana Police XI SC

DDWWL
Final
1 - 0

Nico United

LLLWL
Media H2H este de 2.0 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 2.0 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Bugesera FC

WLWLD
20:00
VS

APR FC

LWWLW
Media H2H este de 2.2 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 2.2 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Sacachispas

WDLLL
Final
1 - 1

Sportivo Barracas

DLDLL
Media H2H este de 2.7 goluri (rată de 67% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 73% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.44 ODDS

Media H2H este de 2.7 goluri (rată de 67% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 73% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4473% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Club Atlético Unión

LLLLW
Final
3 - 1

Estudiantes La Plata

DDWLL
Media H2H este de 2.2 goluri (rată de 40% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 2.2 goluri (rată de 40% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Final

Instituto de Córdoba

WDWWW
Final
1 - 0

Deportivo Riestra

LDDLD
Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 40% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 69% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.45 ODDS

Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 40% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 69% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4569% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Al-Qalah

LWDDL
19:35
VS

Al-Batin

DDLWD
Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Defense forces

WWDLD
20:00
VS

URA Kampala

DLLLW
Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 30% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 30% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

FC Tevragh-Zeina

DLWLD
Final
4 - 1

AS Armee

DDDDD
Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 20% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.32 ODDS

Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 20% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 75% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.3275% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Saipa

LLWWW
19:00
VS

Naft Gachsaran

LDDLD
Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.43 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4370% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

A.S Ariana

DWLDL
20:30
VS

AS Kasserine

WWWWL
Media H2H este de 2.5 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.44 ODDS

Media H2H este de 2.5 goluri (rată de 50% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4470% PROB

Stade Gabesien

WLDDL
20:30
VS

CS Korba

WWWLD
Media H2H este de 1.9 goluri (rată de 29% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.44 ODDS

Media H2H este de 1.9 goluri (rată de 29% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4470% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Defensores de Belgrano

LDLWW
Final
0 - 0

CA San Miguel

DLLDD
Media H2H este de 1.0 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.43 ODDS

Media H2H este de 1.0 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 70% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4370% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Ethiopian Insurance

WLLLW
19:00
VS

Defence Force ETH

WDLWL
Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 69% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.46 ODDS

Media H2H este de 1.8 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 69% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4669% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Biskra

LLDLD
21:00
VS

MC Alger

DWWWD
Media H2H este de 1.0 goluri (rată de 10% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 71% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.41 ODDS

Media H2H este de 1.0 goluri (rată de 10% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 71% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4171% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

CA Brown Adrogue

WDWDL
Final
0 - 1

Defensores Unidos

LDWLW
Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 67% pentru minim 3 goluri.
Over 2.5
1.49 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri (rată de 33% pentru Peste 2.5). Probabilitate uriașă de 67% pentru minim 3 goluri.

Pick:Over 2.5
1.4967% PROB