Top 15 Ponturi Fotbal Gratuite pentru Astăzi

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top 15 Meciuri • Cote AI & Analiză H2H
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Sevilla FC

DLLWW
Final
2 - 0

CA Osasuna

LDLLL
1X - 82%
1X2
11.90
X3.30
24.00
P/S 2.25 0.90/0.95
HA -0.5 0.95/0.90
P2.555%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere6.2
Pont AI:1X - 82% ()
CÂȘTIGAT
11.90
X3.30
24.00
P/S 2.250.90 / 0.95
HA -0.50.95 / 0.90
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 6.2
1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Paris Saint Germain

WWWWW
Final
2 - 0

Lyon

WLWWD
1 - 65%
1X2
11.53
X4.33
25.50
P/S 3.25 0.92/0.92
HA -1 0.85/1.00
P2.570%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere9.2
Pont AI:1 - 65% ()
CÂȘTIGAT
11.53
X4.33
25.50
P/S 3.250.92 / 0.92
HA -10.85 / 1.00
P2.5: 70%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 9.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Coritiba SAF - PR

DLLDL
Final
0 - 1

Grêmio - RS

DDDLL
1X - 73%
1X2
12.15
X3.25
23.30
P/S 2.5 1.02/0.82
HA -0.25 0.87/0.97
P2.555%
GG65%
Pauză 0.565%
Cornere8
Pont AI:1X - 73% ()
PIERDUT
12.15
X3.25
23.30
P/S 2.51.02 / 0.82
HA -0.250.87 / 0.97
P2.5: 55%GG: 65%Pauză 0.5: 65%Cor: 8
FinalCÂȘTIGAT

Flamengo - RJ

DWDWD
Final
3 - 2

Atlético Mineiro - MG

WWDWD
1 - 71%
1X2
11.40
X4.75
27.00
P/S 2.75 0.87/0.97
HA -1.5 0.97/0.87
P2.550%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere12.3
Pont AI:1 - 71% ()
CÂȘTIGAT
11.40
X4.75
27.00
P/S 2.750.87 / 0.97
HA -1.50.97 / 0.87
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 12.3
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Club Atlético Unión

LLLLW
Final
3 - 1

Estudiantes La Plata

DDWLL
X2 - 67%
1X2
12.90
X2.90
22.50
P/S 2 0.90/0.90
HA 0 1.05/0.75
P2.565%
GG60%
Pauză 0.565%
Cornere7.9
Pont AI:X2 - 67% ()
PIERDUT
12.90
X2.90
22.50
P/S 20.90 / 0.90
HA 01.05 / 0.75
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 65%Cor: 7.9
FinalCÂȘTIGAT

Instituto de Córdoba

WDWWW
Final
1 - 0

Deportivo Riestra

LDDLD
1 - 64%
1X2
11.70
X3.25
25.50
P/S 2 1.02/0.77
HA -0.75 0.95/0.85
P2.530%
GG55%
Pauză 0.550%
Cornere8.5
Pont AI:1 - 64% ()
CÂȘTIGAT
11.70
X3.25
25.50
P/S 21.02 / 0.77
HA -0.750.95 / 0.85
P2.5: 30%GG: 55%Pauză 0.5: 50%Cor: 8.5
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Botswana Police XI SC

DDWWL
Final
1 - 0

Nico United

LLLWL
1X - 68%
1X2
12.50
X2.87
22.75
P/S 2 0.90/0.90
HA 0 0.80/1.00
P2.520%
GG20%
Pauză 0.555%
Cornere4.2
Pont AI:1X - 68% ()
CÂȘTIGAT
12.50
X2.87
22.75
P/S 20.90 / 0.90
HA 00.80 / 1.00
P2.5: 20%GG: 20%Pauză 0.5: 55%Cor: 4.2

Prisons XI Gaborone

WLLLL
21:00
VS

Matebele FC

DLLLL
1X - 67%
1X2
12.40
X2.90
22.70
P/S 2 0.77/1.02
HA 0 0.80/1.00
P2.550%
GG40%
Pauză 0.565%
Cornere4
Pont AI:1X - 67% ()
12.40
X2.90
22.70
P/S 20.77 / 1.02
HA 00.80 / 1.00
P2.5: 50%GG: 40%Pauză 0.5: 65%Cor: 4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Mardin 1969 Spor

WWLLW
Final
2 - 1

Manisa Futbol Kulübü

DLLDL
1 - 58%
1X2
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.75 0.97/0.82
HA -0.75 0.80/1.00
P2.545%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere9.2
Pont AI:1 - 58% ()
CÂȘTIGAT
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.750.97 / 0.82
HA -0.750.80 / 1.00
P2.5: 45%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Viimsi JK

WLLLW
Final
1 - 1

Flora Tallinn II

LDLWL
1 - 58%
1X2
11.66
X4.20
23.60
P/S 3.25 0.82/0.97
HA -0.75 0.87/0.92
P2.585%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere12.2
Pont AI:1 - 58% ()
PIERDUT
11.66
X4.20
23.60
P/S 3.250.82 / 0.97
HA -0.750.87 / 0.92
P2.5: 85%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 12.2
HOT
1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Warta Poznan

LWWWL
Final
0 - 1

LKS Lodz

LLWDL
X2 - 65%
1X2
12.62
X3.30
22.30
P/S 2.75 0.95/0.85
HA +0.25 0.75/1.05
P2.560%
GG55%
Pauză 0.575%
Cornere11.4
Pont AI:X2 - 65% ()
CÂȘTIGAT
12.62
X3.30
22.30
P/S 2.750.95 / 0.85
HA +0.250.75 / 1.05
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 75%Cor: 11.4
HOT
2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

FC Tevragh-Zeina

DLWLD
Final
4 - 1

AS Armee

DDDDD
1X - 69%
1X2
12.30
X3.00
22.90
P/S 2 0.90/0.90
HA -0.25 1.02/0.77
P2.535%
GG50%
Pauză 0.550%
Cornere9.2
Pont AI:1X - 69% ()
CÂȘTIGAT
12.30
X3.00
22.90
P/S 20.90 / 0.90
HA -0.251.02 / 0.77
P2.5: 35%GG: 50%Pauză 0.5: 50%Cor: 9.2
FinalCÂȘTIGAT

Chemal FC

DWWWL
Final
1 - 1

ASC Gendrim

WWWDL
1X - 71%
1X2
12.37
X2.90
22.87
P/S 2 0.80/1.00
HA 0 0.72/1.07
P2.530%
GG50%
Pauză 0.550%
Cornere8
Pont AI:1X - 71% ()
CÂȘTIGAT
12.37
X2.90
22.87
P/S 20.80 / 1.00
HA 00.72 / 1.07
P2.5: 30%GG: 50%Pauză 0.5: 50%Cor: 8
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

NK Istra 1961

WLWWD
Final
2 - 2

Hajduk Split

WWLWW
2 - 60%
1X2
14.33
X3.60
21.65
P/S 2.75 0.85/0.95
HA +0.75 0.82/0.97
P2.575%
GG50%
Pauză 0.590%
Cornere9.5
Pont AI:2 - 60% ()
PIERDUT
14.33
X3.60
21.65
P/S 2.750.85 / 0.95
HA +0.750.82 / 0.97
P2.5: 75%GG: 50%Pauză 0.5: 90%Cor: 9.5
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Floriana F.C.

LLDLD
Final
1 - 2

Żabbar St. Patrick F.C.

DWLLW
1 - 57%
1X2
11.57
X3.80
24.50
P/S 2.75 0.95/0.85
HA -1 1.00/0.80
P2.545%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere8.1
Pont AI:1 - 57% ()
PIERDUT
11.57
X3.80
24.50
P/S 2.750.95 / 0.85
HA -11.00 / 0.80
P2.5: 45%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 8.1