Predicții Peste 1.5 Goluri Azi | Ponturi Sigure

Descoperă cele mai sigure 15 predicții Peste 1.5 Goluri de azi. Ponturi de încredere susținute de statistici H2H și analiză AI.

Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Maccabi Haifa

WWWWL
Final
2 - 5

Hapoel Beer Sheva

LWWDW
Media H2H este de 3.0 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 3.0 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Galatasaray

LWDLW
Final
2 - 1

Fenerbahce

LWWWD
Media H2H este de 2.1 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 2.1 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

AZ Picerno ASD

LLWLL
Final
3 - 0

Salernitana

DWLWD
Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 75% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 75% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Cliftonville Reserves

DWLWL
Final
2 - 0

Coleraine Reserves

WLWLW
Media H2H este de 3.1 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 3.1 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Walsall

WDDLW
Final
2 - 4

Salford City

WDWWL
Media H2H este de 2.6 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 2.6 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Universidad de Chile

WLDWW
Final
4 - 1

Everton CD

WDLWL
Media H2H este de 1.9 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 1.9 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

SV Deportivo Nacional

WWWWW
Final
2 - 3

SV Britannia

DWDDW
Media H2H este de 4.0 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 4.0 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Farense U23

LLDLW
18:00
VS

Academico Viseu U23

WDDLW
Media H2H este de 3.0 goluri, cu o rată istorică de 75% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 3.0 goluri, cu o rată istorică de 75% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
1
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Gornik Leczna

LWDDW
18:30
VS

GKS Katowice

WWDWL
Media H2H este de 2.2 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 2.2 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Bristol City U21

LWWDW
20:00
VS

Millwall U21

WLLLL
Media H2H este de 2.9 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.22 ODDS

Media H2H este de 2.9 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (85%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2285% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont

Stade Gabesien

WLDDL
20:30
VS

CS Korba

WWWLD
Media H2H este de 1.9 goluri, cu o rată istorică de 71% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (83%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.24 ODDS

Media H2H este de 1.9 goluri, cu o rată istorică de 71% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (83%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2483% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Racing Club de Montevideo Reserves

WWDLL
Final
0 - 5

Juventud De Las Piedras Reserves

WWDWL
Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.26 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

America MG

LLLLL
Final
1 - 0

Cuiaba

LDWLW
Media H2H este de 2.2 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.26 ODDS

Media H2H este de 2.2 goluri, cu o rată istorică de 70% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Panama

BRA LP

1
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Alianza FC Panama Reserves

LWDLL
Final
1 - 7

Chorrillo

WWLWW
Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.26 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB
Ora
Meci
Analiză H2H
Pont
Final

Veraguas FC

WDDWL
Final
3 - 0

Union Cocle

LLLLL
Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.
Over 1.5
1.26 ODDS

Media H2H este de 2.3 goluri, cu o rată istorică de 67% pentru Peste 1.5. Probabilitate mare (82%) pentru 2+ goluri.

Pick:Over 1.5
1.2682% PROB