Goal prediction: Typy Piłkarskie i Statystyki Meczów - 28/10/2026

Najlepsze typy bukmacherskie oparte na AI i szczegółowe analizy meczów na dziś. Zdobądź typy 1X2, Powyżej/Poniżej, Handicap Azjatycki i statystyki H2H.

Top Matches
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Sassuolo

LDLWD
Koniec
2 - 6

Lazio

WDWWD
X2 - 70%
Goście/Remis
1X2
12.75
X3.40
22.45
P/P 2.75 0.97/0.87
HA 0 1.05/0.80
O2.565%
BTTS70%
HT 0.565%
Rożne9.1
Typ AI:X2 - 70% (Goście/Remis)
WYGRANA
12.75
X3.40
22.45
P/P 2.750.97 / 0.87
HA 01.05 / 0.80
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 65%Roż: 9.1
KoniecWYGRANA

AS Roma

WLDDW
Koniec
4 - 2

Cagliari

DWWWL
1 - 73%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.36
X4.75
29.00
P/P 2.75 0.92/0.92
HA -1.25 0.80/1.05
O2.545%
BTTS45%
HT 0.565%
Rożne8.5
Typ AI:1 - 73% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.36
X4.75
29.00
P/P 2.750.92 / 0.92
HA -1.250.80 / 1.05
O2.5: 45%BTTS: 45%HT 0.5: 65%Roż: 8.5
KoniecWYGRANA

Torino

WDLWL
Koniec
1 - 3

Como

LDLWW
2 - 56%
Wygrana Gości
1X2
14.50
X3.60
21.75
P/P 2.75 0.97/0.87
HA +0.75 0.82/1.02
O2.550%
BTTS65%
HT 0.580%
Rożne9.6
Typ AI:2 - 56% (Wygrana Gości)
WYGRANA
14.50
X3.60
21.75
P/P 2.750.97 / 0.87
HA +0.750.82 / 1.02
O2.5: 50%BTTS: 65%HT 0.5: 80%Roż: 9.6
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Argentinos Juniors

WDWLD
Koniec
1 - 0

Independiente Rivadavia

DLDWD
1X - 82%
Gospodarze/Remis
1X2
11.85
X3.20
24.50
P/P 2.25 1.00/0.80
HA -0.5 0.87/0.92
O2.540%
BTTS60%
HT 0.580%
Rożne9.7
Typ AI:1X - 82% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
11.85
X3.20
24.50
P/P 2.251.00 / 0.80
HA -0.50.87 / 0.92
O2.5: 40%BTTS: 60%HT 0.5: 80%Roż: 9.7
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecPRZEGRANA

FK Buducnost Podgorica

WDDWW
Koniec
3 - 2

Mornar

WWDWD
X2 - 66%
Goście/Remis
1X2
12.60
X3.20
22.40
P/P 2.5 0.95/0.85
HA 0 0.77/1.02
O2.540%
BTTS45%
HT 0.575%
Rożne8.8
Typ AI:X2 - 66% (Goście/Remis)
PRZEGRANA
12.60
X3.20
22.40
P/P 2.50.95 / 0.85
HA 00.77 / 1.02
O2.5: 40%BTTS: 45%HT 0.5: 75%Roż: 8.8

Arsenal Tivat

LDLWL
19:00
VS

Bokelj Kotor

DWDWL
X2 - 71%
Goście/Remis
1X2
12.80
X3.10
22.30
P/P 2 0.80/1.00
HA +0.25 0.77/1.02
O2.530%
BTTS40%
HT 0.565%
Rożne5.3
Typ AI:X2 - 71% (Goście/Remis)
12.80
X3.10
22.30
P/P 20.80 / 1.00
HA +0.250.77 / 1.02
O2.5: 30%BTTS: 40%HT 0.5: 65%Roż: 5.3

OFK Petrovac

WLLLD
23:00
VS

FK Mladost DG

DWDLW
1X - 76%
Gospodarze/Remis
1X2
11.90
X3.25
23.60
P/P 2.25 0.80/1.00
HA -0.5 0.95/0.85
O2.540%
BTTS35%
HT 0.560%
Rożne8.1
Typ AI:1X - 76% (Gospodarze/Remis)
11.90
X3.25
23.60
P/P 2.250.80 / 1.00
HA -0.50.95 / 0.85
O2.5: 40%BTTS: 35%HT 0.5: 60%Roż: 8.1
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Gaborone United

Koniec
1 - 0

Orapa United

1 - 66%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.42
X3.75
27.00
P/P 2.25 1.00/0.80
HA -1.25 1.02/0.77
Aktualizacja H2H...
Typ AI:1 - 66% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.42
X3.75
27.00
P/P 2.251.00 / 0.80
HA -1.251.02 / 0.77
KoniecWYGRANA

Enesia FC

Koniec
1 - 1

Tafic FC

1X - 66%
Gospodarze/Remis
1X2
12.50
X3.00
22.62
P/P 2 0.75/1.05
HA 0 0.85/0.95
Aktualizacja H2H...
Typ AI:1X - 66% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.50
X3.00
22.62
P/P 20.75 / 1.05
HA 00.85 / 0.95
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

CA San Miguel Reserves

Koniec
1 - 2

Temperley Reserves

2 - 56%
Wygrana Gości
1X2
14.20
X3.40
21.66
P/P 2.5 0.97/0.82
HA +0.75 0.82/0.97
Aktualizacja H2H...
Typ AI:2 - 56% (Wygrana Gości)
WYGRANA
14.20
X3.40
21.66
P/P 2.50.97 / 0.82
HA +0.750.82 / 0.97
KoniecWYGRANA

Independiente Reserves

WWDWW
Koniec
4 - 1

Defensa y Justicia Reserves

DWDLW
1X - 80%
Gospodarze/Remis
1X2
11.85
X3.50
23.40
P/P 2.75 0.97/0.82
HA -0.5 0.95/0.85
O2.550%
BTTS70%
HT 0.560%
Rożne11.7
Typ AI:1X - 80% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
11.85
X3.50
23.40
P/P 2.750.97 / 0.82
HA -0.50.95 / 0.85
O2.5: 50%BTTS: 70%HT 0.5: 60%Roż: 11.7
KoniecPRZEGRANA

Rosario Central Reserves

WLDDW
Koniec
0 - 1

Sarmiento Junin Reserves

DDLLW
1 - 59%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.65
X3.60
24.33
P/P 2.5 1.00/0.80
HA -0.75 0.90/0.90
O2.540%
BTTS50%
HT 0.575%
Rożne11.1
Typ AI:1 - 59% (Wygrana Gospodarzy)
PRZEGRANA
11.65
X3.60
24.33
P/P 2.51.00 / 0.80
HA -0.750.90 / 0.90
O2.5: 40%BTTS: 50%HT 0.5: 75%Roż: 11.1
KoniecWYGRANA

CA Talleres de Córdoba Reserves

WWLWD
Koniec
2 - 0

CA Aldosivi Reserves

WDWLL
1 - 57%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.66
X3.50
24.20
P/P 2.5 1.00/0.80
HA -0.75 0.92/0.87
O2.540%
BTTS50%
HT 0.560%
Rożne10.2
Typ AI:1 - 57% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.66
X3.50
24.20
P/P 2.51.00 / 0.80
HA -0.750.92 / 0.87
O2.5: 40%BTTS: 50%HT 0.5: 60%Roż: 10.2
KoniecWYGRANA

Platense Reserves

LLDDL
Koniec
1 - 3

Lanus Reserves

WDWWW
2 - 62%
Wygrana Gości
1X2
14.00
X3.50
21.72
P/P 2.5 0.82/0.97
HA +0.75 0.80/1.00
O2.550%
BTTS65%
HT 0.565%
Rożne9.6
Typ AI:2 - 62% (Wygrana Gości)
WYGRANA
14.00
X3.50
21.72
P/P 2.50.82 / 0.97
HA +0.750.80 / 1.00
O2.5: 50%BTTS: 65%HT 0.5: 65%Roż: 9.6
KoniecWYGRANA

Atletico Rafaela Reserves

DDLWL
Koniec
2 - 2

Newell's Reserves

WWDDD
X2 - 72%
Goście/Remis
1X2
13.25
X3.25
22.00
P/P 2.25 0.80/1.00
HA +0.25 1.02/0.77
O2.535%
BTTS55%
HT 0.555%
Rożne10.4
Typ AI:X2 - 72% (Goście/Remis)
WYGRANA
13.25
X3.25
22.00
P/P 2.250.80 / 1.00
HA +0.251.02 / 0.77
O2.5: 35%BTTS: 55%HT 0.5: 55%Roż: 10.4

Defensores de Belgrano Reserves

LDWWD
20:00
VS

Los Andes Reserves

LWLDW
1X - 73%
Gospodarze/Remis
1X2
12.05
X3.25
23.20
P/P 2.5 0.97/0.82
HA -0.25 0.82/0.97
O2.555%
BTTS40%
HT 0.565%
Rożne10.2
Typ AI:1X - 73% (Gospodarze/Remis)
12.05
X3.25
23.20
P/P 2.50.97 / 0.82
HA -0.250.82 / 0.97
O2.5: 55%BTTS: 40%HT 0.5: 65%Roż: 10.2
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Dinamo Zagreb

WLWWD
Koniec
2 - 1

Rijeka

WLLWW
1 - 62%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.50
X3.90
25.00
P/P 3 1.00/0.80
HA -0.75 0.80/1.00
O2.570%
BTTS55%
HT 0.580%
Rożne12.2
Typ AI:1 - 62% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.50
X3.90
25.00
P/P 31.00 / 0.80
HA -0.750.80 / 1.00
O2.5: 70%BTTS: 55%HT 0.5: 80%Roż: 12.2
Inne Rozgrywki (14 Ligi)