Goal prediction: Typy Piłkarskie i Statystyki Meczów - 29/10/2026

Najlepsze typy bukmacherskie oparte na AI i szczegółowe analizy meczów na dziś. Zdobądź typy 1X2, Powyżej/Poniżej, Handicap Azjatycki i statystyki H2H.

Top Matches
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Remo - PA

DDDLL
00:30
VS

Botafogo - RJ

WDLLW
X2 - 66%
Goście/Remis
1X2
12.50
X3.40
22.62
P/P 2.75 0.95/0.90
HA 0 0.87/0.97
O2.545%
BTTS65%
HT 0.575%
Rożne12.5
Typ AI:X2 - 66% (Goście/Remis)
12.50
X3.40
22.62
P/P 2.750.95 / 0.90
HA 00.87 / 0.97
O2.5: 45%BTTS: 65%HT 0.5: 75%Roż: 12.5

Bahia - BA

LWLLW
00:30
VS

São Paulo - SP

WWLLW
1X - 79%
Gospodarze/Remis
1X2
11.90
X3.40
23.80
P/P 2.5 1.02/0.82
HA -0.5 0.97/0.87
O2.545%
BTTS45%
HT 0.565%
Rożne12.1
Typ AI:1X - 79% (Gospodarze/Remis)
11.90
X3.40
23.80
P/P 2.51.02 / 0.82
HA -0.50.97 / 0.87
O2.5: 45%BTTS: 45%HT 0.5: 65%Roż: 12.1

Atlético Mineiro - MG

WWWDW
22:30
VS

Cruzeiro - MG

WLWWL
1X - 68%
Gospodarze/Remis
1X2
12.40
X3.40
22.80
P/P 2.5 0.95/0.90
HA 0 0.77/1.10
O2.565%
BTTS70%
HT 0.575%
Rożne10.5
Typ AI:1X - 68% (Gospodarze/Remis)
12.40
X3.40
22.80
P/P 2.50.95 / 0.90
HA 00.77 / 1.10
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 75%Roż: 10.5

Vasco da Gama Saf - RJ

LWDWW
23:00
VS

Flamengo - RJ

WDWDW
X2 - 78%
Goście/Remis
1X2
13.60
X3.40
22.00
P/P 2.5 0.87/0.97
HA +0.5 0.82/1.02
O2.535%
BTTS30%
HT 0.545%
Rożne13.4
Typ AI:X2 - 78% (Goście/Remis)
13.60
X3.40
22.00
P/P 2.50.87 / 0.97
HA +0.50.82 / 1.02
O2.5: 35%BTTS: 30%HT 0.5: 45%Roż: 13.4
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Modern Sport FC

WWWWL
14:00
VS

Al Ahly FC

WWWWD
2 - 64%
Wygrana Gości
1X2
15.50
X3.50
21.53
P/P 2.25 0.87/0.92
HA +1 0.80/1.00
O2.540%
BTTS50%
HT 0.570%
Rożne11
Typ AI:2 - 64% (Wygrana Gości)
15.50
X3.50
21.53
P/P 2.250.87 / 0.92
HA +10.80 / 1.00
O2.5: 40%BTTS: 50%HT 0.5: 70%Roż: 11

Pyramids FC

WWWWW
17:00
VS

Wadi Degla SC

DWLLD
1 - 73%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.40
X4.00
26.50
P/P 2.5 0.85/0.95
HA -1.25 0.95/0.85
O2.540%
BTTS35%
HT 0.560%
Rożne10.2
Typ AI:1 - 73% (Wygrana Gospodarzy)
11.40
X4.00
26.50
P/P 2.50.85 / 0.95
HA -1.250.95 / 0.85
O2.5: 40%BTTS: 35%HT 0.5: 60%Roż: 10.2
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

KF Tirana

WWDDW
12:30
VS

FC Dinamo City

LLWWW
1X - 66%
Gospodarze/Remis
1X2
12.25
X3.05
22.75
P/P 2.25 0.81/0.71
HA 0 0.64/0.90
O2.560%
BTTS65%
HT 0.575%
Rożne7
Typ AI:1X - 66% (Gospodarze/Remis)
12.25
X3.05
22.75
P/P 2.250.81 / 0.71
HA 00.64 / 0.90
O2.5: 60%BTTS: 65%HT 0.5: 75%Roż: 7

Egnatia

WDWWW
17:30
VS

Teuta Durres

WWWWW
1X - 77%
Gospodarze/Remis
1X2
11.94
X3.21
23.67
P/P 2.25 0.84/0.92
HA -0.5 0.94/0.84
O2.550%
BTTS50%
HT 0.565%
Rożne6.7
Typ AI:1X - 77% (Gospodarze/Remis)
11.94
X3.21
23.67
P/P 2.250.84 / 0.92
HA -0.50.94 / 0.84
O2.5: 50%BTTS: 50%HT 0.5: 65%Roż: 6.7
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Cienciano

WDLLW
00:00
VS

Atletico Grau

LDLWL
1 - 67%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.42
X4.33
27.00
P/P 3 0.95/0.85
HA -1.25 0.85/0.95
O2.555%
BTTS55%
HT 0.570%
Rożne10
Typ AI:1 - 67% (Wygrana Gospodarzy)
11.42
X4.33
27.00
P/P 30.95 / 0.85
HA -1.250.85 / 0.95
O2.5: 55%BTTS: 55%HT 0.5: 70%Roż: 10

Los Chankas

WDDLL
18:00
VS

Cusco FC

LLWLW
X2 - 71%
Goście/Remis
1X2
12.90
X3.40
22.25
P/P 2.75 1.00/0.80
HA +0.25 0.82/0.97
O2.570%
BTTS65%
HT 0.585%
Rożne8.3
Typ AI:X2 - 71% (Goście/Remis)
12.90
X3.40
22.25
P/P 2.751.00 / 0.80
HA +0.250.82 / 0.97
O2.5: 70%BTTS: 65%HT 0.5: 85%Roż: 8.3

Sporting Cristal

WWWWW
20:30
VS

Alianza Lima

WWLWL
1X - 72%
Gospodarze/Remis
1X2
12.35
X3.25
22.87
P/P 2.5 0.90/0.90
HA -0.25 1.05/0.75
O2.555%
BTTS60%
HT 0.5100%
Rożne11.5
Typ AI:1X - 72% (Gospodarze/Remis)
12.35
X3.25
22.87
P/P 2.50.90 / 0.90
HA -0.251.05 / 0.75
O2.5: 55%BTTS: 60%HT 0.5: 100%Roż: 11.5
TOP
1
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

NK Brinje Grosuplje

LLWDL
16:30
VS

ASK Bravo Publikum

DLDWW
X2 - 69%
Goście/Remis
1X2
12.80
X3.30
22.15
P/P 2.75 1.00/0.80
HA +0.25 0.82/0.97
O2.565%
BTTS70%
HT 0.585%
Rożne7.9
Typ AI:X2 - 69% (Goście/Remis)
12.80
X3.30
22.15
P/P 2.751.00 / 0.80
HA +0.250.82 / 0.97
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 85%Roż: 7.9
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Internacional de Bogota

WDDDL
01:05
VS

Dep.Independiente Medellin

LLWLD
1X - 64%
Gospodarze/Remis
1X2
12.62
X3.30
22.62
P/P 2.5 0.95/0.85
HA 0 0.87/0.92
O2.565%
BTTS70%
HT 0.580%
Rożne9.7
Typ AI:1X - 64% (Gospodarze/Remis)
12.62
X3.30
22.62
P/P 2.50.95 / 0.85
HA 00.87 / 0.92
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 80%Roż: 9.7

America de Cali

DLWWD
23:15
VS

Fortaleza F.C

DDDDL
1 - 66%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.57
X3.60
25.75
P/P 2.25 0.90/0.90
HA -0.75 0.75/1.05
O2.565%
BTTS75%
HT 0.575%
Rożne8.7
Typ AI:1 - 66% (Wygrana Gospodarzy)
11.57
X3.60
25.75
P/P 2.250.90 / 0.90
HA -0.750.75 / 1.05
O2.5: 65%BTTS: 75%HT 0.5: 75%Roż: 8.7
Inne Rozgrywki (14 Ligi)