Goal prediction: Typy Piłkarskie i Statystyki Meczów - 02/11/2026

Najlepsze typy bukmacherskie oparte na AI i szczegółowe analizy meczów na dziś. Zdobądź typy 1X2, Powyżej/Poniżej, Handicap Azjatycki i statystyki H2H.

8 Mecze • Kursy AI i Analiza H2H
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Real Oviedo

WWLWL
15:15
VS

UD Las Palmas

LLDLL
1 - 58%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.75
X3.50
24.20
P/P 2.5 0.92/0.87
HA -0.5 0.77/1.02
O2.565%
BTTS50%
HT 0.580%
Rożne9
Typ AI:1 - 58% (Wygrana Gospodarzy)
11.75
X3.50
24.20
P/P 2.50.92 / 0.87
HA -0.50.77 / 1.02
O2.5: 65%BTTS: 50%HT 0.5: 80%Roż: 9
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Nairobi United

DLWDD
12:00
VS

Mara Sugar FC

DLDLW
1X - 72%
Gospodarze/Remis
1X2
12.20
X2.87
23.20
P/P 2 1.02/0.77
HA -0.25 0.95/0.85
O2.535%
BTTS40%
HT 0.570%
Rożne8.6
Typ AI:1X - 72% (Gospodarze/Remis)
12.20
X2.87
23.20
P/P 21.02 / 0.77
HA -0.250.95 / 0.85
O2.5: 35%BTTS: 40%HT 0.5: 70%Roż: 8.6

Kenya Police FC

DLDDD
12:00
VS

Posta Rangers

LWDWD
1 - 54%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.75
X3.10
24.50
P/P 2 0.95/0.85
HA -0.75 0.97/0.82
O2.525%
BTTS45%
HT 0.565%
Rożne9.4
Typ AI:1 - 54% (Wygrana Gospodarzy)
11.75
X3.10
24.50
P/P 20.95 / 0.85
HA -0.750.97 / 0.82
O2.5: 25%BTTS: 45%HT 0.5: 65%Roż: 9.4

AFC Leopards

WLLWW
12:00
VS

Mombasa Elite

WWLLL
1 - 69%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.40
X3.75
27.50
P/P 2.25 0.90/0.90
HA -1.25 0.97/0.82
O2.545%
BTTS40%
HT 0.550%
Rożne5
Typ AI:1 - 69% (Wygrana Gospodarzy)
11.40
X3.75
27.50
P/P 2.250.90 / 0.90
HA -1.250.97 / 0.82
O2.5: 45%BTTS: 40%HT 0.5: 50%Roż: 5

3K FC

DDWWD
12:00
VS

Gor Mahia

LLLDD
2 - 59%
Wygrana Gości
1X2
15.50
X3.75
21.50
P/P 2.25 0.90/0.90
HA +1 0.95/0.85
O2.550%
BTTS55%
HT 0.575%
Rożne8
Typ AI:2 - 59% (Wygrana Gości)
15.50
X3.75
21.50
P/P 2.250.90 / 0.90
HA +10.95 / 0.85
O2.5: 50%BTTS: 55%HT 0.5: 75%Roż: 8

Ulinzi Stars Nakuru

WWWLD
12:00
VS

Migori Youth

DDDWW
1X - 69%
Gospodarze/Remis
1X2
12.50
X2.80
22.80
P/P 1.75 0.75/1.05
HA 0 0.80/1.00
O2.535%
BTTS45%
HT 0.565%
Rożne7.1
Typ AI:1X - 69% (Gospodarze/Remis)
12.50
X2.80
22.80
P/P 1.750.75 / 1.05
HA 00.80 / 1.00
O2.5: 35%BTTS: 45%HT 0.5: 65%Roż: 7.1
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Sportist Svoge

LDLWL
12:30
VS

Ludogorets Razgrad II

WDLDW
1X - 69%
Gospodarze/Remis
1X2
12.15
X3.20
23.00
P/P 2.25 0.82/0.97
HA -0.25 0.90/0.90
O2.525%
BTTS45%
HT 0.550%
Rożne7.7
Typ AI:1X - 69% (Gospodarze/Remis)
12.15
X3.20
23.00
P/P 2.250.82 / 0.97
HA -0.250.90 / 0.90
O2.5: 25%BTTS: 45%HT 0.5: 50%Roż: 7.7

FC Dobrudzha Dobrich

WLWWL
15:30
VS

Fratria

LLWWW
2 - 59%
Wygrana Gości
1X2
14.50
X3.60
21.61
P/P 2.5 0.85/0.95
HA +0.75 0.95/0.85
O2.565%
BTTS60%
HT 0.565%
Rożne10.8
Typ AI:2 - 59% (Wygrana Gości)
14.50
X3.60
21.61
P/P 2.50.85 / 0.95
HA +0.750.95 / 0.85
O2.5: 65%BTTS: 60%HT 0.5: 65%Roż: 10.8