Goal prediction: Typy Piłkarskie i Statystyki Meczów - 25/10/2026

Najlepsze typy bukmacherskie oparte na AI i szczegółowe analizy meczów na dziś. Zdobądź typy 1X2, Powyżej/Poniżej, Handicap Azjatycki i statystyki H2H.

Top Matches
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecPRZEGRANA

Hull City

DLDLD
Koniec
1 - 1

Brentford

DWWDD
2 - 63%
Wygrana Gości
1X2
14.75
X3.90
21.65
P/P 2.75 0.80/1.05
HA +0.75 1.02/0.82
O2.555%
BTTS55%
HT 0.565%
Rożne9.9
Typ AI:2 - 63% (Wygrana Gości)
PRZEGRANA
14.75
X3.90
21.65
P/P 2.750.80 / 1.05
HA +0.751.02 / 0.82
O2.5: 55%BTTS: 55%HT 0.5: 65%Roż: 9.9
KoniecWYGRANA

Crystal Palace

WLDWL
Koniec
0 - 2

Newcastle United

LWLWD
X2 - 64%
Goście/Remis
1X2
12.60
X3.50
22.45
P/P 3 1.00/0.85
HA 0 0.97/0.87
O2.565%
BTTS60%
HT 0.580%
Rożne9.5
Typ AI:X2 - 64% (Goście/Remis)
WYGRANA
12.60
X3.50
22.45
P/P 31.00 / 0.85
HA 00.97 / 0.87
O2.5: 65%BTTS: 60%HT 0.5: 80%Roż: 9.5
KoniecPRZEGRANA

Manchester United

LDDLL
Koniec
0 - 3

Bournemouth AFC

LLWDW
1 - 57%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.72
X4.00
24.20
P/P 3.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.95/0.90
O2.565%
BTTS70%
HT 0.575%
Rożne10.9
Typ AI:1 - 57% (Wygrana Gospodarzy)
PRZEGRANA
11.72
X4.00
24.20
P/P 3.251.02 / 0.82
HA -0.750.95 / 0.90
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 75%Roż: 10.9
KoniecWYGRANA

Liverpool

WLWWD
Koniec
2 - 0

Brighton Hove Albion

WWWWD
1X - 77%
Gospodarze/Remis
1X2
11.83
X3.75
23.75
P/P 3 0.97/0.87
HA -0.5 0.85/1.00
O2.560%
BTTS40%
HT 0.570%
Rożne11.2
Typ AI:1X - 77% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
11.83
X3.75
23.75
P/P 30.97 / 0.87
HA -0.50.85 / 1.00
O2.5: 60%BTTS: 40%HT 0.5: 70%Roż: 11.2
KoniecWYGRANA

Sunderland

WLLWL
Koniec
0 - 0

Leeds United

LDWLD
X2 - 66%
Goście/Remis
1X2
12.90
X3.40
22.37
P/P 2.25 0.82/1.02
HA +0.25 0.77/1.10
O2.540%
BTTS55%
HT 0.550%
Rożne10.4
Typ AI:X2 - 66% (Goście/Remis)
WYGRANA
12.90
X3.40
22.37
P/P 2.250.82 / 1.02
HA +0.250.77 / 1.10
O2.5: 40%BTTS: 55%HT 0.5: 50%Roż: 10.4
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Lazio

WDWWD
Koniec
2 - 1

Parma

LWLDL
1 - 68%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.57
X3.80
26.00
P/P 2.25 0.85/1.00
HA -1 1.02/0.82
O2.540%
BTTS45%
HT 0.565%
Rożne8.5
Typ AI:1 - 68% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.57
X3.80
26.00
P/P 2.250.85 / 1.00
HA -11.02 / 0.82
O2.5: 40%BTTS: 45%HT 0.5: 65%Roż: 8.5
KoniecWYGRANA

Inter Milan

LWWDW
Koniec
2 - 1

Fiorentina

LDWWL
1 - 75%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.38
X4.75
27.50
P/P 3.25 0.92/0.92
HA -1.5 1.02/0.82
O2.575%
BTTS65%
HT 0.585%
Rożne9.5
Typ AI:1 - 75% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.38
X4.75
27.50
P/P 3.250.92 / 0.92
HA -1.51.02 / 0.82
O2.5: 75%BTTS: 65%HT 0.5: 85%Roż: 9.5
KoniecPRZEGRANA

Atalanta

WLLLW
Koniec
4 - 4

Frosinone

LWWDW
1 - 60%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.66
X4.00
24.50
P/P 3.25 0.92/0.92
HA -0.75 0.80/1.05
O2.555%
BTTS50%
HT 0.575%
Rożne8.6
Typ AI:1 - 60% (Wygrana Gospodarzy)
PRZEGRANA
11.66
X4.00
24.50
P/P 3.250.92 / 0.92
HA -0.750.80 / 1.05
O2.5: 55%BTTS: 50%HT 0.5: 75%Roż: 8.6
KoniecWYGRANA

Genoa

WLLWD
Koniec
1 - 0

Venezia

LLLLL
1X - 74%
Gospodarze/Remis
1X2
12.05
X3.40
23.30
P/P 2.5 0.92/0.92
HA -0.25 0.82/1.02
O2.555%
BTTS60%
HT 0.565%
Rożne10.3
Typ AI:1X - 74% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.05
X3.40
23.30
P/P 2.50.92 / 0.92
HA -0.250.82 / 1.02
O2.5: 55%BTTS: 60%HT 0.5: 65%Roż: 10.3
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

Atletico Madrid

WWWWW
Koniec
1 - 0

RC Deportivo

LLDDL
1 - 77%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.30
X5.00
28.50
P/P 2.75 0.82/1.02
HA -1.5 0.95/0.90
O2.565%
BTTS70%
HT 0.565%
Rożne10.4
Typ AI:1 - 77% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.30
X5.00
28.50
P/P 2.750.82 / 1.02
HA -1.50.95 / 0.90
O2.5: 65%BTTS: 70%HT 0.5: 65%Roż: 10.4
KoniecWYGRANA

Athletic Club

WDDWW
Koniec
4 - 0

Getafe

LWLDD
1 - 59%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.66
X3.50
25.25
P/P 2.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.90/0.95
O2.540%
BTTS40%
HT 0.545%
Rożne8.8
Typ AI:1 - 59% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.66
X3.50
25.25
P/P 2.251.02 / 0.82
HA -0.750.90 / 0.95
O2.5: 40%BTTS: 40%HT 0.5: 45%Roż: 8.8
KoniecWYGRANA

RC Celta

DWLDD
Koniec
0 - 0

Real Betis

WWDWW
X2 - 67%
Goście/Remis
1X2
12.30
X3.30
22.90
P/P 2.5 0.97/0.87
HA -0.25 1.05/0.80
O2.535%
BTTS50%
HT 0.560%
Rożne9.2
Typ AI:X2 - 67% (Goście/Remis)
WYGRANA
12.30
X3.30
22.90
P/P 2.50.97 / 0.87
HA -0.251.05 / 0.80
O2.5: 35%BTTS: 50%HT 0.5: 60%Roż: 9.2
Germany

Bundesliga

TOP
2
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecPRZEGRANA

TSG Hoffenheim

LLLWL
Koniec
3 - 0

Bayer 04 Leverkusen

WWWDW
X2 - 73%
Goście/Remis
1X2
13.00
X3.90
22.10
P/P 3.5 0.90/0.95
HA +0.25 0.97/0.87
O2.585%
BTTS60%
HT 0.5100%
Rożne12.5
Typ AI:X2 - 73% (Goście/Remis)
PRZEGRANA
13.00
X3.90
22.10
P/P 3.50.90 / 0.95
HA +0.250.97 / 0.87
O2.5: 85%BTTS: 60%HT 0.5: 100%Roż: 12.5
KoniecWYGRANA

SC Freiburg

WWWDW
Koniec
1 - 3

FC Bayern Munich

DDWWW
2 - 73%
Wygrana Gości
1X2
18.00
X5.75
21.30
P/P 4 1.00/0.85
HA +1.75 0.92/0.92
O2.590%
BTTS75%
HT 0.590%
Rożne14.3
Typ AI:2 - 73% (Wygrana Gości)
WYGRANA
18.00
X5.75
21.30
P/P 41.00 / 0.85
HA +1.750.92 / 0.92
O2.5: 90%BTTS: 75%HT 0.5: 90%Roż: 14.3
7
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecWYGRANA

RC Lens

LWWLD
Koniec
2 - 1

Paris FC

LWDWW
1X - 73%
Gospodarze/Remis
1X2
12.05
X3.60
23.25
P/P 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 0.82/1.02
O2.560%
BTTS50%
HT 0.575%
Rożne9.2
Typ AI:1X - 73% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.05
X3.60
23.25
P/P 2.750.85 / 1.00
HA -0.250.82 / 1.02
O2.5: 60%BTTS: 50%HT 0.5: 75%Roż: 9.2
KoniecWYGRANA

AS Monaco

DWWDW
Koniec
1 - 1

LOSC Lille

LWWLW
1X - 73%
Gospodarze/Remis
1X2
12.05
X3.60
23.20
P/P 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 0.82/1.02
O2.550%
BTTS55%
HT 0.580%
Rożne6.4
Typ AI:1X - 73% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.05
X3.60
23.20
P/P 2.750.85 / 1.00
HA -0.250.82 / 1.02
O2.5: 50%BTTS: 55%HT 0.5: 80%Roż: 6.4
KoniecPRZEGRANA

Toulouse FC

DLWDL
Koniec
0 - 0

Troyes

LDLLL
1 - 63%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.55
X4.10
25.50
P/P 3 0.97/0.87
HA -1 0.92/0.92
O2.555%
BTTS60%
HT 0.560%
Rożne9.3
Typ AI:1 - 63% (Wygrana Gospodarzy)
PRZEGRANA
11.55
X4.10
25.50
P/P 30.97 / 0.87
HA -10.92 / 0.92
O2.5: 55%BTTS: 60%HT 0.5: 60%Roż: 9.3
KoniecWYGRANA

Angers SCO

LWDLW
Koniec
0 - 0

Lorient

WLDWL
1X - 67%
Gospodarze/Remis
1X2
12.50
X3.20
22.75
P/P 2.25 0.90/0.95
HA 0 0.82/1.02
O2.565%
BTTS65%
HT 0.580%
Rożne7.3
Typ AI:1X - 67% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.50
X3.20
22.75
P/P 2.250.90 / 0.95
HA 00.82 / 1.02
O2.5: 65%BTTS: 65%HT 0.5: 80%Roż: 7.3
KoniecWYGRANA

Stade Rennais FC

WWLLD
Koniec
3 - 0

RC Strasbourg Alsace

LLDWW
1 - 61%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.70
X4.00
24.20
P/P 3.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.92/0.92
O2.565%
BTTS65%
HT 0.575%
Rożne8.3
Typ AI:1 - 61% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.70
X4.00
24.20
P/P 3.251.02 / 0.82
HA -0.750.92 / 0.92
O2.5: 65%BTTS: 65%HT 0.5: 75%Roż: 8.3
KoniecWYGRANA

AJ Auxerre

LWWWL
Koniec
1 - 1

Le Mans

LLWDD
1X - 72%
Gospodarze/Remis
1X2
12.25
X3.40
23.00
P/P 2.75 1.02/0.82
HA -0.25 1.00/0.85
O2.560%
BTTS80%
HT 0.585%
Rożne6.5
Typ AI:1X - 72% (Gospodarze/Remis)
WYGRANA
12.25
X3.40
23.00
P/P 2.751.02 / 0.82
HA -0.251.00 / 0.85
O2.5: 60%BTTS: 80%HT 0.5: 85%Roż: 6.5
KoniecWYGRANA

Marseille

LWLLL
Koniec
4 - 3

Havre Athletic Club

LWLDL
1 - 65%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.53
X4.10
25.75
P/P 2.75 0.85/1.00
HA -1 0.92/0.92
O2.550%
BTTS50%
HT 0.560%
Rożne9.8
Typ AI:1 - 65% (Wygrana Gospodarzy)
WYGRANA
11.53
X4.10
25.75
P/P 2.750.85 / 1.00
HA -10.92 / 0.92
O2.5: 50%BTTS: 50%HT 0.5: 60%Roż: 9.8
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza
KoniecPRZEGRANA

Ninh Binh FC

DWWLW
Koniec
0 - 1

Cong An Ho Chi Minh City

DDLWL
1 - 69%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.44
X4.20
25.50
P/P 2.75 0.85/0.95
HA -0.75 0.77/1.02
O2.560%
BTTS75%
HT 0.580%
Rożne10.5
Typ AI:1 - 69% (Wygrana Gospodarzy)
PRZEGRANA
11.44
X4.20
25.50
P/P 2.750.85 / 0.95
HA -0.750.77 / 1.02
O2.5: 60%BTTS: 75%HT 0.5: 80%Roż: 10.5
KoniecPRZEGRANA

SHB Da Nang

LDWLW
Koniec
1 - 0

Hanoi FC

WDLLD
X2 - 76%
Goście/Remis
1X2
13.30
X3.50
21.90
P/P 2.75 1.10/0.70
HA +0.75 0.85/0.95
O2.560%
BTTS55%
HT 0.585%
Rożne10.2
Typ AI:X2 - 76% (Goście/Remis)
PRZEGRANA
13.30
X3.50
21.90
P/P 2.751.10 / 0.70
HA +0.750.85 / 0.95
O2.5: 60%BTTS: 55%HT 0.5: 85%Roż: 10.2
Inne Rozgrywki (14 Ligi)