Goal prediction: Typy Piłkarskie i Statystyki Meczów - 28/10/2026

Najlepsze typy bukmacherskie oparte na AI i szczegółowe analizy meczów na dziś. Zdobądź typy 1X2, Powyżej/Poniżej, Handicap Azjatycki i statystyki H2H.

Top Matches
TOP
2
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

NK Nafta 1903

DWLWW
16:00
VS

NK Aluminij

LLDDW
1X - 66%
Gospodarze/Remis
1X2
12.35
X3.30
22.60
P/P 2.5 0.82/0.97
HA 0 0.80/1.00
O2.545%
BTTS50%
HT 0.555%
Rożne8.3
Typ AI:1X - 66% (Gospodarze/Remis)
12.35
X3.30
22.60
P/P 2.50.82 / 0.97
HA 00.80 / 1.00
O2.5: 45%BTTS: 50%HT 0.5: 55%Roż: 8.3

NK Olimpija Ljubljana

WDWLW
18:30
VS

NK Publikum Celje

DLWDL
X2 - 64%
Goście/Remis
1X2
12.62
X3.25
22.30
P/P 2.5 0.85/0.95
HA 0 1.05/0.75
O2.545%
BTTS35%
HT 0.565%
Rożne10.7
Typ AI:X2 - 64% (Goście/Remis)
12.62
X3.25
22.30
P/P 2.50.85 / 0.95
HA 01.05 / 0.75
O2.5: 45%BTTS: 35%HT 0.5: 65%Roż: 10.7
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Boyaca Chico

LLDWL
01:05
VS

Atletico Junior Barranquilla

DDLLW
X2 - 77%
Goście/Remis
1X2
13.75
X3.40
22.00
P/P 2.25 0.90/0.90
HA +0.5 0.80/1.00
O2.560%
BTTS60%
HT 0.570%
Rożne9.6
Typ AI:X2 - 77% (Goście/Remis)
13.75
X3.40
22.00
P/P 2.250.90 / 0.90
HA +0.50.80 / 1.00
O2.5: 60%BTTS: 60%HT 0.5: 70%Roż: 9.6

Deportiva Once Caldas

WWDLL
23:00
VS

Alianza Fútbol Club

DLWLW
1 - 63%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.57
X3.70
25.50
P/P 2.25 0.80/1.00
HA -1 1.05/0.75
O2.550%
BTTS50%
HT 0.580%
Rożne9.7
Typ AI:1 - 63% (Wygrana Gospodarzy)
11.57
X3.70
25.50
P/P 2.250.80 / 1.00
HA -11.05 / 0.75
O2.5: 50%BTTS: 50%HT 0.5: 80%Roż: 9.7
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Alianza San Salvador

DDLDW
02:00
VS

Marathon

WDLLW
X2 - 66%
Goście/Remis
1X2
12.50
X3.20
22.62
P/P 2 0.82/0.97
HA 0 0.85/0.95
O2.570%
BTTS65%
HT 0.580%
Rożne10.2
Typ AI:X2 - 66% (Goście/Remis)
12.50
X3.20
22.62
P/P 20.82 / 0.97
HA 00.85 / 0.95
O2.5: 70%BTTS: 65%HT 0.5: 80%Roż: 10.2
Czech Republic

Czech Third League

TOP
2
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Slovan Liberec II

WWLDL
10:00
VS

FC Zenit Caslav

LLWWW
1X - 72%
Gospodarze/Remis
1X2
11.90
X3.75
23.10
P/P 3.25 0.97/0.82
HA -0.5 0.97/0.82
O2.575%
BTTS60%
HT 0.575%
Rożne10.3
Typ AI:1X - 72% (Gospodarze/Remis)
11.90
X3.75
23.10
P/P 3.250.97 / 0.82
HA -0.50.97 / 0.82
O2.5: 75%BTTS: 60%HT 0.5: 75%Roż: 10.3

FK Kraluv Dvur

WWWWL
13:30
VS

Sparta Praha B

DWWWD
X2 - 71%
Goście/Remis
1X2
13.20
X4.00
21.80
P/P 3.25 0.97/0.82
HA +0.5 0.92/0.87
O2.575%
BTTS70%
HT 0.580%
Rożne10
Typ AI:X2 - 71% (Goście/Remis)
13.20
X4.00
21.80
P/P 3.250.97 / 0.82
HA +0.50.92 / 0.87
O2.5: 75%BTTS: 70%HT 0.5: 80%Roż: 10
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Arsenal Tivat

LDLWL
12:00
VS

Bokelj Kotor

DWDWL
X2 - 71%
Goście/Remis
1X2
12.80
X3.10
22.30
P/P 2 0.80/1.00
HA +0.25 0.77/1.02
O2.530%
BTTS40%
HT 0.565%
Rożne5.3
Typ AI:X2 - 71% (Goście/Remis)
12.80
X3.10
22.30
P/P 20.80 / 1.00
HA +0.250.77 / 1.02
O2.5: 30%BTTS: 40%HT 0.5: 65%Roż: 5.3

OFK Petrovac

WLLLD
16:00
VS

FK Mladost DG

DWDLW
1X - 76%
Gospodarze/Remis
1X2
11.90
X3.25
23.60
P/P 2.25 0.80/1.00
HA -0.5 0.95/0.85
O2.540%
BTTS35%
HT 0.560%
Rożne8.1
Typ AI:1X - 76% (Gospodarze/Remis)
11.90
X3.25
23.60
P/P 2.250.80 / 1.00
HA -0.50.95 / 0.85
O2.5: 40%BTTS: 35%HT 0.5: 60%Roż: 8.1
Czas
Mecz
Typ AI i Prawd
1X2 / U-O / HA
Kluczowe Staty H2H (10M)
Analiza

Beselidhja Lezhe

WDDWD
12:30
VS

Sopoti Librazhd

DLDLD
1 - 62%
Wygrana Gospodarzy
1X2
11.54
X3.80
24.86
P/P 2.75 0.90/0.80
HA -1 0.92/0.78
O2.530%
BTTS55%
HT 0.570%
Rożne5.5
Typ AI:1 - 62% (Wygrana Gospodarzy)
11.54
X3.80
24.86
P/P 2.750.90 / 0.80
HA -10.92 / 0.78
O2.5: 30%BTTS: 55%HT 0.5: 70%Roż: 5.5
Inne Rozgrywki (14 Ligi)