Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 25/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Hull City

DLDLD
Final
1 - 1

Brentford

DWWDD
2 - 63%
Victorie Oaspeți
1X2
14.75
X3.90
21.65
P/S 2.75 0.80/1.05
HA +0.75 1.02/0.82
P2.555%
GG55%
Pauză 0.565%
Cornere9.9
Pont AI:2 - 63% (Victorie Oaspeți)
PIERDUT
14.75
X3.90
21.65
P/S 2.750.80 / 1.05
HA +0.751.02 / 0.82
P2.5: 55%GG: 55%Pauză 0.5: 65%Cor: 9.9
FinalCÂȘTIGAT

Crystal Palace

WLDWL
Final
0 - 2

Newcastle United

LWLWD
X2 - 64%
Oaspeți/Egal
1X2
12.60
X3.50
22.45
P/S 3 1.00/0.85
HA 0 0.97/0.87
P2.565%
GG60%
Pauză 0.580%
Cornere9.5
Pont AI:X2 - 64% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
12.60
X3.50
22.45
P/S 31.00 / 0.85
HA 00.97 / 0.87
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 80%Cor: 9.5
FinalPIERDUT

Manchester United

LDDLL
Final
0 - 3

Bournemouth AFC

LLWDW
1 - 57%
Victorie Gazde
1X2
11.72
X4.00
24.20
P/S 3.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.95/0.90
P2.565%
GG70%
Pauză 0.575%
Cornere10.9
Pont AI:1 - 57% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.72
X4.00
24.20
P/S 3.251.02 / 0.82
HA -0.750.95 / 0.90
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.9
FinalCÂȘTIGAT

Liverpool

WLWWD
Final
2 - 0

Brighton Hove Albion

WWWWD
1X - 77%
Gazde/Egal
1X2
11.83
X3.75
23.75
P/S 3 0.97/0.87
HA -0.5 0.85/1.00
P2.560%
GG40%
Pauză 0.570%
Cornere11.2
Pont AI:1X - 77% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
11.83
X3.75
23.75
P/S 30.97 / 0.87
HA -0.50.85 / 1.00
P2.5: 60%GG: 40%Pauză 0.5: 70%Cor: 11.2
FinalCÂȘTIGAT

Sunderland

WLLWL
Final
0 - 0

Leeds United

LDWLD
X2 - 66%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.40
22.37
P/S 2.25 0.82/1.02
HA +0.25 0.77/1.10
P2.540%
GG55%
Pauză 0.550%
Cornere10.4
Pont AI:X2 - 66% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
12.90
X3.40
22.37
P/S 2.250.82 / 1.02
HA +0.250.77 / 1.10
P2.5: 40%GG: 55%Pauză 0.5: 50%Cor: 10.4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Lazio

WDWWD
Final
2 - 1

Parma

LWLDL
1 - 68%
Victorie Gazde
1X2
11.57
X3.80
26.00
P/S 2.25 0.85/1.00
HA -1 1.02/0.82
P2.540%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere8.5
Pont AI:1 - 68% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.57
X3.80
26.00
P/S 2.250.85 / 1.00
HA -11.02 / 0.82
P2.5: 40%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 8.5
FinalCÂȘTIGAT

Inter Milan

LWWDW
Final
2 - 1

Fiorentina

LDWWL
1 - 75%
Victorie Gazde
1X2
11.38
X4.75
27.50
P/S 3.25 0.92/0.92
HA -1.5 1.02/0.82
P2.575%
GG65%
Pauză 0.585%
Cornere9.5
Pont AI:1 - 75% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.38
X4.75
27.50
P/S 3.250.92 / 0.92
HA -1.51.02 / 0.82
P2.5: 75%GG: 65%Pauză 0.5: 85%Cor: 9.5
FinalPIERDUT

Atalanta

WLLLW
Final
4 - 4

Frosinone

LWWDW
1 - 60%
Victorie Gazde
1X2
11.66
X4.00
24.50
P/S 3.25 0.92/0.92
HA -0.75 0.80/1.05
P2.555%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere8.6
Pont AI:1 - 60% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.66
X4.00
24.50
P/S 3.250.92 / 0.92
HA -0.750.80 / 1.05
P2.5: 55%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.6
FinalCÂȘTIGAT

Genoa

WLLWD
Final
1 - 0

Venezia

LLLLL
1X - 74%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.40
23.30
P/S 2.5 0.92/0.92
HA -0.25 0.82/1.02
P2.555%
GG60%
Pauză 0.565%
Cornere10.3
Pont AI:1X - 74% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.05
X3.40
23.30
P/S 2.50.92 / 0.92
HA -0.250.82 / 1.02
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.3
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Atletico Madrid

WWWWW
Final
1 - 0

RC Deportivo

LLDDL
1 - 77%
Victorie Gazde
1X2
11.30
X5.00
28.50
P/S 2.75 0.82/1.02
HA -1.5 0.95/0.90
P2.565%
GG70%
Pauză 0.565%
Cornere10.4
Pont AI:1 - 77% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.30
X5.00
28.50
P/S 2.750.82 / 1.02
HA -1.50.95 / 0.90
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.4
FinalCÂȘTIGAT

Athletic Club

WDDWW
Final
4 - 0

Getafe

LWLDD
1 - 59%
Victorie Gazde
1X2
11.66
X3.50
25.25
P/S 2.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.90/0.95
P2.540%
GG40%
Pauză 0.545%
Cornere8.8
Pont AI:1 - 59% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.66
X3.50
25.25
P/S 2.251.02 / 0.82
HA -0.750.90 / 0.95
P2.5: 40%GG: 40%Pauză 0.5: 45%Cor: 8.8
FinalCÂȘTIGAT

RC Celta

DWLDD
Final
0 - 0

Real Betis

WWDWW
X2 - 67%
Oaspeți/Egal
1X2
12.30
X3.30
22.90
P/S 2.5 0.97/0.87
HA -0.25 1.05/0.80
P2.535%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere9.2
Pont AI:X2 - 67% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
12.30
X3.30
22.90
P/S 2.50.97 / 0.87
HA -0.251.05 / 0.80
P2.5: 35%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.2
Germany

Bundesliga

TOP
2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

TSG Hoffenheim

LLLWL
Final
3 - 0

Bayer 04 Leverkusen

WWWDW
X2 - 73%
Oaspeți/Egal
1X2
13.00
X3.90
22.10
P/S 3.5 0.90/0.95
HA +0.25 0.97/0.87
P2.585%
GG60%
Pauză 0.5100%
Cornere12.5
Pont AI:X2 - 73% (Oaspeți/Egal)
PIERDUT
13.00
X3.90
22.10
P/S 3.50.90 / 0.95
HA +0.250.97 / 0.87
P2.5: 85%GG: 60%Pauză 0.5: 100%Cor: 12.5
FinalCÂȘTIGAT

SC Freiburg

WWWDW
Final
1 - 3

FC Bayern Munich

DDWWW
2 - 73%
Victorie Oaspeți
1X2
18.00
X5.75
21.30
P/S 4 1.00/0.85
HA +1.75 0.92/0.92
P2.590%
GG75%
Pauză 0.590%
Cornere14.3
Pont AI:2 - 73% (Victorie Oaspeți)
CÂȘTIGAT
18.00
X5.75
21.30
P/S 41.00 / 0.85
HA +1.750.92 / 0.92
P2.5: 90%GG: 75%Pauză 0.5: 90%Cor: 14.3
7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

RC Lens

LWWLD
Final
2 - 1

Paris FC

LWDWW
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.60
23.25
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 0.82/1.02
P2.560%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere9.2
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.05
X3.60
23.25
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -0.250.82 / 1.02
P2.5: 60%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 9.2
FinalCÂȘTIGAT

AS Monaco

DWWDW
Final
1 - 1

LOSC Lille

LWWLW
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.60
23.20
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -0.25 0.82/1.02
P2.550%
GG55%
Pauză 0.580%
Cornere6.4
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.05
X3.60
23.20
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -0.250.82 / 1.02
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 80%Cor: 6.4
FinalPIERDUT

Toulouse FC

DLWDL
Final
0 - 0

Troyes

LDLLL
1 - 63%
Victorie Gazde
1X2
11.55
X4.10
25.50
P/S 3 0.97/0.87
HA -1 0.92/0.92
P2.555%
GG60%
Pauză 0.560%
Cornere9.3
Pont AI:1 - 63% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.55
X4.10
25.50
P/S 30.97 / 0.87
HA -10.92 / 0.92
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.3
FinalCÂȘTIGAT

Angers SCO

LWDLW
Final
0 - 0

Lorient

WLDWL
1X - 67%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X3.20
22.75
P/S 2.25 0.90/0.95
HA 0 0.82/1.02
P2.565%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere7.3
Pont AI:1X - 67% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.50
X3.20
22.75
P/S 2.250.90 / 0.95
HA 00.82 / 1.02
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 7.3
FinalCÂȘTIGAT

Stade Rennais FC

WWLLD
Final
3 - 0

RC Strasbourg Alsace

LLDWW
1 - 61%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X4.00
24.20
P/S 3.25 1.02/0.82
HA -0.75 0.92/0.92
P2.565%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere8.3
Pont AI:1 - 61% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.70
X4.00
24.20
P/S 3.251.02 / 0.82
HA -0.750.92 / 0.92
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.3
FinalCÂȘTIGAT

AJ Auxerre

LWWWL
Final
1 - 1

Le Mans

LLWDD
1X - 72%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.40
23.00
P/S 2.75 1.02/0.82
HA -0.25 1.00/0.85
P2.560%
GG80%
Pauză 0.585%
Cornere6.5
Pont AI:1X - 72% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.25
X3.40
23.00
P/S 2.751.02 / 0.82
HA -0.251.00 / 0.85
P2.5: 60%GG: 80%Pauză 0.5: 85%Cor: 6.5
FinalCÂȘTIGAT

Marseille

LWLLL
Final
4 - 3

Havre Athletic Club

LWLDL
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X4.10
25.75
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -1 0.92/0.92
P2.550%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere9.8
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.53
X4.10
25.75
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -10.92 / 0.92
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.8
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Ninh Binh FC

DWWLW
Final
0 - 1

Cong An Ho Chi Minh City

DDLWL
1 - 69%
Victorie Gazde
1X2
11.44
X4.20
25.50
P/S 2.75 0.85/0.95
HA -0.75 0.77/1.02
P2.560%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere10.5
Pont AI:1 - 69% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.44
X4.20
25.50
P/S 2.750.85 / 0.95
HA -0.750.77 / 1.02
P2.5: 60%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.5
FinalPIERDUT

SHB Da Nang

LDWLW
Final
1 - 0

Hanoi FC

WDLLD
X2 - 76%
Oaspeți/Egal
1X2
13.30
X3.50
21.90
P/S 2.75 1.10/0.70
HA +0.75 0.85/0.95
P2.560%
GG55%
Pauză 0.585%
Cornere10.2
Pont AI:X2 - 76% (Oaspeți/Egal)
PIERDUT
13.30
X3.50
21.90
P/S 2.751.10 / 0.70
HA +0.750.85 / 0.95
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 85%Cor: 10.2
Alte Competiții (14 Ligi)