Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 29/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Venezia

WLLLL
00:30
VS

Inter Milan

WLWWD
2 - 77%
Victorie Oaspeți
1X2
18.50
X5.00
21.33
P/S 3.5 0.85/1.00
HA +1.5 0.97/0.87
P2.570%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere9.6
Pont AI:2 - 77% (Victorie Oaspeți)
18.50
X5.00
21.33
P/S 3.50.85 / 1.00
HA +1.50.97 / 0.87
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 9.6

Parma

LWLDL
00:30
VS

Udinese

LLDLL
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
13.10
X3.20
22.35
P/S 2.25 0.92/0.92
HA +0.25 0.80/1.05
P2.545%
GG55%
Pauză 0.575%
Cornere8.2
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
13.10
X3.20
22.35
P/S 2.250.92 / 0.92
HA +0.250.80 / 1.05
P2.5: 45%GG: 55%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.2

AC Milan

WWDWL
00:30
VS

Bologna

LWDLD
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.60
X3.80
25.50
P/S 2.5 0.82/1.02
HA -1 1.05/0.80
P2.555%
GG60%
Pauză 0.560%
Cornere6.3
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
11.60
X3.80
25.50
P/S 2.50.82 / 1.02
HA -11.05 / 0.80
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 60%Cor: 6.3

Monza

LDLWL
02:45
VS

Napoli

LLWDW
X2 - 82%
Oaspeți/Egal
1X2
14.20
X3.50
21.83
P/S 2.75 0.92/0.92
HA +0.5 1.00/0.85
P2.565%
GG65%
Pauză 0.570%
Cornere10.3
Pont AI:X2 - 82% (Oaspeți/Egal)
14.20
X3.50
21.83
P/S 2.750.92 / 0.92
HA +0.51.00 / 0.85
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 70%Cor: 10.3

Genoa

LWLLW
02:45
VS

Juventus

LWDLW
2 - 62%
Victorie Oaspeți
1X2
15.50
X3.60
21.65
P/S 2.25 0.82/1.02
HA +0.75 1.00/0.85
P2.540%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere12
Pont AI:2 - 62% (Victorie Oaspeți)
15.50
X3.60
21.65
P/S 2.250.82 / 1.02
HA +0.751.00 / 0.85
P2.5: 40%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 12
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Fluminense - RJ

LLLWW
05:30
VS

Internacional - RS

LDWLW
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
12.00
X3.25
23.60
P/S 2.25 0.97/0.87
HA -0.5 1.05/0.80
P2.560%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere8
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
12.00
X3.25
23.60
P/S 2.250.97 / 0.87
HA -0.51.05 / 0.80
P2.5: 60%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 8

Red Bull Bragantino

DWDLL
05:30
VS

Chapecoense - SC

LLLDD
1 - 75%
Victorie Gazde
1X2
11.30
X5.00
29.50
P/S 3 0.97/0.87
HA -1.5 0.90/0.95
P2.555%
GG75%
Pauză 0.590%
Cornere12.3
Pont AI:1 - 75% (Victorie Gazde)
11.30
X5.00
29.50
P/S 30.97 / 0.87
HA -1.50.90 / 0.95
P2.5: 55%GG: 75%Pauză 0.5: 90%Cor: 12.3

Santos FC - SP

WLDWW
05:30
VS

Palmeiras - SP

WWWWD
X2 - 69%
Oaspeți/Egal
1X2
13.00
X3.25
22.35
P/S 2.25 0.80/1.05
HA +0.25 0.80/1.05
P2.555%
GG55%
Pauză 0.570%
Cornere10.7
Pont AI:X2 - 69% (Oaspeți/Egal)
13.00
X3.25
22.35
P/S 2.250.80 / 1.05
HA +0.250.80 / 1.05
P2.5: 55%GG: 55%Pauză 0.5: 70%Cor: 10.7

Remo - PA

DDDLL
07:30
VS

Botafogo - RJ

WDLLW
X2 - 66%
Oaspeți/Egal
1X2
12.50
X3.40
22.62
P/S 2.75 0.95/0.90
HA 0 0.87/0.97
P2.545%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere12.5
Pont AI:X2 - 66% (Oaspeți/Egal)
12.50
X3.40
22.62
P/S 2.750.95 / 0.90
HA 00.87 / 0.97
P2.5: 45%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 12.5

Bahia - BA

LWLLW
07:30
VS

São Paulo - SP

WWLLW
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
11.90
X3.40
23.80
P/S 2.5 1.02/0.82
HA -0.5 0.97/0.87
P2.545%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere12.1
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
11.90
X3.40
23.80
P/S 2.51.02 / 0.82
HA -0.50.97 / 0.87
P2.5: 45%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 12.1
TOP
2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Trencin

00:00
VS

Slovan Bratislava

2 - 63%
Victorie Oaspeți
1X2
15.00
X4.20
21.53
P/S 3 0.90/0.90
HA +1 0.90/0.90
Se actualizează H2H...
Pont AI:2 - 63% (Victorie Oaspeți)
15.00
X4.20
21.53
P/S 30.90 / 0.90
HA +10.90 / 0.90

FK Kosice

DWDWL
00:00
VS

Dunajska Streda

WWWWD
X2 - 70%
Oaspeți/Egal
1X2
12.80
X3.50
22.25
P/S 2.75 0.77/1.02
HA +0.25 0.80/1.00
P2.575%
GG55%
Pauză 0.585%
Cornere9.9
Pont AI:X2 - 70% (Oaspeți/Egal)
12.80
X3.50
22.25
P/S 2.750.77 / 1.02
HA +0.250.80 / 1.00
P2.5: 75%GG: 55%Pauză 0.5: 85%Cor: 9.9
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Zamalek SC

WLLWW
00:00
VS

El Mokawloon El Arab

DWWDW
1X - 84%
Gazde/Egal
1X2
11.85
X3.10
24.10
P/S 2 0.77/1.02
HA -0.5 0.90/0.90
P2.540%
GG40%
Pauză 0.560%
Cornere8
Pont AI:1X - 84% (Gazde/Egal)
11.85
X3.10
24.10
P/S 20.77 / 1.02
HA -0.50.90 / 0.90
P2.5: 40%GG: 40%Pauză 0.5: 60%Cor: 8

Modern Sport FC

WWWWL
21:00
VS

Al Ahly FC

WWWWD
2 - 64%
Victorie Oaspeți
1X2
15.50
X3.50
21.53
P/S 2.25 0.87/0.92
HA +1 0.80/1.00
P2.540%
GG50%
Pauză 0.570%
Cornere11
Pont AI:2 - 64% (Victorie Oaspeți)
15.50
X3.50
21.53
P/S 2.250.87 / 0.92
HA +10.80 / 1.00
P2.5: 40%GG: 50%Pauză 0.5: 70%Cor: 11
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Paide Linnameeskond

WWLWW
00:00
VS

Nomme JK Kalju

LDLWW
1X - 70%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.50
22.62
P/S 2.75 0.82/0.97
HA -0.25 1.02/0.77
P2.560%
GG55%
Pauză 0.575%
Cornere10.4
Pont AI:1X - 70% (Gazde/Egal)
12.25
X3.50
22.62
P/S 2.750.82 / 0.97
HA -0.251.02 / 0.77
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

KS Elbasani

LDWWD
00:30
VS

Partizani Tirana

LLWLL
1 - 56%
Victorie Gazde
1X2
11.68
X3.55
24.56
P/S 2.5 0.92/0.84
HA -0.75 0.88/0.90
P2.565%
GG80%
Pauză 0.585%
Cornere6.2
Pont AI:1 - 56% (Victorie Gazde)
11.68
X3.55
24.56
P/S 2.50.92 / 0.84
HA -0.750.88 / 0.90
P2.5: 65%GG: 80%Pauză 0.5: 85%Cor: 6.2

KF Tirana

WWDDW
19:30
VS

FC Dinamo City

LLWWW
1X - 66%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.05
22.75
P/S 2.25 0.81/0.71
HA 0 0.64/0.90
P2.560%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere7
Pont AI:1X - 66% (Gazde/Egal)
12.25
X3.05
22.75
P/S 2.250.81 / 0.71
HA 00.64 / 0.90
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 7
Alte Competiții (14 Ligi)