Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 31/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Chelsea

WWLDW
19:30
VS

Manchester United

DLDDL
1X - 76%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.60
23.25
P/S 3 0.90/0.95
HA -0.25 0.80/1.05
P2.560%
GG65%
Pauză 0.565%
Cornere11.7
Pont AI:1X - 76% (Gazde/Egal)
12.05
X3.60
23.25
P/S 30.90 / 0.95
HA -0.250.80 / 1.05
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 65%Cor: 11.7

Manchester City

WWLWW
22:00
VS

Brighton Hove Albion

WWWWW
1 - 66%
Victorie Gazde
1X2
11.50
X4.50
25.25
P/S 3.25 0.87/0.97
HA -1 0.82/1.02
P2.575%
GG40%
Pauză 0.580%
Cornere12
Pont AI:1 - 66% (Victorie Gazde)
11.50
X4.50
25.25
P/S 3.250.87 / 0.97
HA -10.82 / 1.02
P2.5: 75%GG: 40%Pauză 0.5: 80%Cor: 12

Hull City

LDLDL
22:00
VS

Ipswich Town

LWLLW
X2 - 66%
Oaspeți/Egal
1X2
12.55
X3.40
22.60
P/S 2.75 1.02/0.82
HA 0 0.92/0.92
P2.555%
GG60%
Pauză 0.565%
Cornere8.5
Pont AI:X2 - 66% (Oaspeți/Egal)
12.55
X3.40
22.60
P/S 2.751.02 / 0.82
HA 00.92 / 0.92
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 65%Cor: 8.5

Bournemouth AFC

WWLLW
22:00
VS

Leeds United

DLDWL
1X - 70%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.40
23.10
P/S 2.5 0.82/1.02
HA -0.25 0.97/0.87
P2.555%
GG60%
Pauză 0.575%
Cornere9.4
Pont AI:1X - 70% (Gazde/Egal)
12.25
X3.40
23.10
P/S 2.50.82 / 1.02
HA -0.250.97 / 0.87
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 75%Cor: 9.4

Brentford

LDWWD
22:00
VS

Nottingham Forest

LLLWD
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
11.95
X3.60
23.60
P/S 2.75 0.85/1.00
HA -0.5 1.00/0.85
P2.560%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere9.5
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
11.95
X3.60
23.60
P/S 2.750.85 / 1.00
HA -0.51.00 / 0.85
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.5

Coventry City

LWWLL
22:00
VS

Sunderland

LWLLW
X2 - 65%
Oaspeți/Egal
1X2
12.62
X3.30
22.55
P/S 2.5 0.97/0.87
HA 0 0.97/0.87
P2.545%
GG40%
Pauză 0.560%
Cornere9.1
Pont AI:X2 - 65% (Oaspeți/Egal)
12.62
X3.30
22.55
P/S 2.50.97 / 0.87
HA 00.97 / 0.87
P2.5: 45%GG: 40%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Bologna

LWDLD
21:00
VS

Monza

WLDLW
1 - 57%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X3.70
24.75
P/S 2.75 0.97/0.87
HA -0.75 0.92/0.92
P2.565%
GG70%
Pauză 0.575%
Cornere7.4
Pont AI:1 - 57% (Victorie Gazde)
11.70
X3.70
24.75
P/S 2.750.97 / 0.87
HA -0.750.92 / 0.92
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 75%Cor: 7.4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Villarreal CF

LDWLW
03:00
VS

RCD Espanyol de Barcelona

LDLLW
1 - 64%
Victorie Gazde
1X2
11.55
X4.10
25.25
P/S 3 1.00/0.85
HA -1 0.95/0.90
P2.565%
GG70%
Pauză 0.575%
Cornere8.8
Pont AI:1 - 64% (Victorie Gazde)
11.55
X4.10
25.25
P/S 31.00 / 0.85
HA -10.95 / 0.90
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.8

Levante

DDLLD
20:00
VS

Atletico Madrid

DWWWW
2 - 68%
Victorie Oaspeți
1X2
15.25
X4.10
21.53
P/S 3 0.97/0.87
HA +1 0.92/0.92
P2.565%
GG55%
Pauză 0.560%
Cornere9.3
Pont AI:2 - 68% (Victorie Oaspeți)
15.25
X4.10
21.53
P/S 30.97 / 0.87
HA +10.92 / 0.92
P2.5: 65%GG: 55%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.3

Rayo Vallecano

DDWLW
22:15
VS

RC Celta

WLDWL
1X - 71%
Gazde/Egal
1X2
12.25
X3.20
23.10
P/S 2.25 0.87/0.97
HA -0.25 1.00/0.85
P2.555%
GG70%
Pauză 0.575%
Cornere8.8
Pont AI:1X - 71% (Gazde/Egal)
12.25
X3.20
23.10
P/S 2.250.87 / 0.97
HA -0.251.00 / 0.85
P2.5: 55%GG: 70%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.8
Germany

Bundesliga

TOP
6
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

SV 07 Elversberg

WLDLW
02:30
VS

1. FSV Mainz 05

WLWWL
X2 - 72%
Oaspeți/Egal
1X2
13.20
X3.75
22.05
P/S 3 0.82/1.02
HA +0.25 1.00/0.85
P2.575%
GG60%
Pauză 0.580%
Cornere8.8
Pont AI:X2 - 72% (Oaspeți/Egal)
13.20
X3.75
22.05
P/S 30.82 / 1.02
HA +0.251.00 / 0.85
P2.5: 75%GG: 60%Pauză 0.5: 80%Cor: 8.8

Schalke 04

LLWWD
21:30
VS

RB Leipzig

LWWLW
X2 - 80%
Oaspeți/Egal
1X2
13.75
X4.00
21.85
P/S 3.25 0.87/0.97
HA +0.5 0.97/0.87
P2.570%
GG40%
Pauză 0.580%
Cornere10.1
Pont AI:X2 - 80% (Oaspeți/Egal)
13.75
X4.00
21.85
P/S 3.250.87 / 0.97
HA +0.50.97 / 0.87
P2.5: 70%GG: 40%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.1

Borussia Monchengladbach

LLDWL
21:30
VS

SC Paderborn 07

DLWWL
1X - 77%
Gazde/Egal
1X2
11.80
X4.00
23.80
P/S 3.25 1.00/0.85
HA -0.5 0.82/1.02
P2.570%
GG50%
Pauză 0.590%
Cornere11.3
Pont AI:1X - 77% (Gazde/Egal)
11.80
X4.00
23.80
P/S 3.251.00 / 0.85
HA -0.50.82 / 1.02
P2.5: 70%GG: 50%Pauză 0.5: 90%Cor: 11.3

SV Werder Bremen

DDLWD
21:30
VS

TSG Hoffenheim

WLLLL
X2 - 68%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.80
22.20
P/S 3.25 0.85/1.00
HA +0.25 0.92/0.92
P2.585%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere11.3
Pont AI:X2 - 68% (Oaspeți/Egal)
12.90
X3.80
22.20
P/S 3.250.85 / 1.00
HA +0.250.92 / 0.92
P2.5: 85%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 11.3

Bayer 04 Leverkusen

WWWWW
21:30
VS

VfB Stuttgart

DLWWW
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.75
X4.20
23.80
P/S 3.75 1.02/0.82
HA -0.75 1.00/0.85
P2.570%
GG45%
Pauză 0.590%
Cornere12.7
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
11.75
X4.20
23.80
P/S 3.751.02 / 0.82
HA -0.751.00 / 0.85
P2.5: 70%GG: 45%Pauză 0.5: 90%Cor: 12.7

FC Augsburg

LDDLD
21:30
VS

SC Freiburg

LWWWD
X2 - 72%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.75
22.20
P/S 3.25 0.97/0.87
HA +0.25 0.92/0.92
P2.590%
GG75%
Pauză 0.595%
Cornere10.5
Pont AI:X2 - 72% (Oaspeți/Egal)
12.90
X3.75
22.20
P/S 3.250.97 / 0.87
HA +0.250.92 / 0.92
P2.5: 90%GG: 75%Pauză 0.5: 95%Cor: 10.5
3
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Havre Athletic Club

LLWLD
01:00
VS

Paris Saint Germain

WWWWW
2 - 82%
Victorie Oaspeți
1X2
112.00
X6.50
21.20
P/S 3.5 0.97/0.87
HA +2 0.82/1.02
P2.570%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere10.1
Pont AI:2 - 82% (Victorie Oaspeți)
112.00
X6.50
21.20
P/S 3.50.97 / 0.87
HA +20.82 / 1.02
P2.5: 70%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.1

LOSC Lille

DLWWL
03:05
VS

RC Lens

WLWWL
1X - 68%
Gazde/Egal
1X2
12.20
X3.60
22.87
P/S 2.75 0.87/0.97
HA -0.25 1.00/0.85
P2.560%
GG60%
Pauză 0.580%
Cornere8.9
Pont AI:1X - 68% (Gazde/Egal)
12.20
X3.60
22.87
P/S 2.750.87 / 0.97
HA -0.251.00 / 0.85
P2.5: 60%GG: 60%Pauză 0.5: 80%Cor: 8.9

OGC Nice

LWWLD
23:15
VS

Stade Rennais FC

LWWLL
X2 - 67%
Oaspeți/Egal
1X2
12.55
X3.70
22.37
P/S 3 0.97/0.87
HA 0 1.05/0.80
P2.560%
GG55%
Pauză 0.565%
Cornere10.9
Pont AI:X2 - 67% (Oaspeți/Egal)
12.55
X3.70
22.37
P/S 30.97 / 0.87
HA 01.05 / 0.80
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.9
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Sheffield United

WLWLL
03:00
VS

Wrexham

WLDWL
1X - 66%
Gazde/Egal
1X2
12.45
X3.30
22.62
P/S 2.5 0.95/0.90
HA 0 0.82/1.02
P2.565%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere8.4
Pont AI:1X - 66% (Gazde/Egal)
12.45
X3.30
22.62
P/S 2.50.95 / 0.90
HA 00.82 / 1.02
P2.5: 65%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.4

Norwich City

LLLLL
19:30
VS

Watford

WLLLL
1 - 64%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X4.00
25.25
P/S 3 0.90/0.95
HA -1 1.05/0.80
P2.560%
GG55%
Pauză 0.585%
Cornere7.3
Pont AI:1 - 64% (Victorie Gazde)
11.53
X4.00
25.25
P/S 30.90 / 0.95
HA -11.05 / 0.80
P2.5: 60%GG: 55%Pauză 0.5: 85%Cor: 7.3

Stoke City

WLWWW
19:30
VS

Preston North End

LLLDL
1 - 63%
Victorie Gazde
1X2
11.65
X3.75
24.50
P/S 2.5 0.92/0.92
HA -0.75 0.92/0.92
P2.565%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere9
Pont AI:1 - 63% (Victorie Gazde)
11.65
X3.75
24.50
P/S 2.50.92 / 0.92
HA -0.750.92 / 0.92
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 9

Lincoln City

DLLLW
19:30
VS

Birmingham City

WWWDW
X2 - 77%
Oaspeți/Egal
1X2
13.30
X3.40
22.00
P/S 2.5 0.97/0.87
HA +0.5 0.80/1.05
P2.565%
GG50%
Pauză 0.580%
Cornere7.9
Pont AI:X2 - 77% (Oaspeți/Egal)
13.30
X3.40
22.00
P/S 2.50.97 / 0.87
HA +0.50.80 / 1.05
P2.5: 65%GG: 50%Pauză 0.5: 80%Cor: 7.9

Bolton Wanderers

DWLWW
22:00
VS

Bristol City

LLDWW
X2 - 70%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.30
22.25
P/S 2.75 0.92/0.92
HA 0 1.10/0.77
P2.550%
GG50%
Pauză 0.570%
Cornere10.6
Pont AI:X2 - 70% (Oaspeți/Egal)
12.90
X3.30
22.25
P/S 2.750.92 / 0.92
HA 01.10 / 0.77
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 70%Cor: 10.6

Millwall

DLWDD
22:00
VS

Derby County

LLDDL
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X3.70
24.33
P/S 2.5 0.85/1.00
HA -0.75 0.90/0.95
P2.560%
GG50%
Pauză 0.580%
Cornere10.9
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
11.70
X3.70
24.33
P/S 2.50.85 / 1.00
HA -0.750.90 / 0.95
P2.5: 60%GG: 50%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.9

Burnley

LDWDL
22:00
VS

Portsmouth

DWWLD
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.00
X3.40
23.40
P/S 2.75 1.02/0.82
HA -0.5 1.05/0.80
P2.550%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere11.5
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
12.00
X3.40
23.40
P/S 2.751.02 / 0.82
HA -0.51.05 / 0.80
P2.5: 50%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 11.5

Middlesbrough

DWWDD
22:00
VS

Charlton Athletic

LDDLD
1 - 76%
Victorie Gazde
1X2
11.33
X5.00
27.50
P/S 3.25 1.00/0.85
HA -1.5 0.97/0.87
P2.555%
GG60%
Pauză 0.560%
Cornere10.2
Pont AI:1 - 76% (Victorie Gazde)
11.33
X5.00
27.50
P/S 3.251.00 / 0.85
HA -1.50.97 / 0.87
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 60%Cor: 10.2

West Ham United

WWDDL
22:00
VS

West Bromwich Albion

WWLLD
1 - 66%
Victorie Gazde
1X2
11.50
X4.20
25.25
P/S 3 1.00/0.85
HA -1 0.85/1.00
P2.555%
GG60%
Pauză 0.580%
Cornere11.9
Pont AI:1 - 66% (Victorie Gazde)
11.50
X4.20
25.25
P/S 31.00 / 0.85
HA -10.85 / 1.00
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 80%Cor: 11.9

Swansea City

LWWWW
22:00
VS

Blackburn Rovers

LWWDW
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.75
X3.40
24.33
P/S 2.5 0.92/0.92
HA -0.75 1.02/0.82
P2.565%
GG60%
Pauză 0.575%
Cornere10.6
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
11.75
X3.40
24.33
P/S 2.50.92 / 0.92
HA -0.751.02 / 0.82
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.6

Wolverhampton Wanderers

DWLLW
22:00
VS

Cardiff City

DWLWL
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.55
X4.10
25.25
P/S 3.25 0.97/0.87
HA -1 1.02/0.82
P2.560%
GG70%
Pauză 0.570%
Cornere13.2
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
11.55
X4.10
25.25
P/S 3.250.97 / 0.87
HA -11.02 / 0.82
P2.5: 60%GG: 70%Pauză 0.5: 70%Cor: 13.2
Alte Competiții (14 Ligi)