Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 26/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Lecce

LLWLL
Final
0 - 2

Juventus

WDLWW
2 - 71%
Victorie Oaspeți
1X2
18.00
X4.20
21.42
P/S 2.5 0.90/0.95
HA +1.25 0.82/1.02
P2.545%
GG40%
Pauză 0.580%
Cornere12.2
Pont AI:2 - 71% (Victorie Oaspeți)
CÂȘTIGAT
18.00
X4.20
21.42
P/S 2.50.90 / 0.95
HA +1.250.82 / 1.02
P2.5: 45%GG: 40%Pauză 0.5: 80%Cor: 12.2
FinalCÂȘTIGAT

Udinese

LDLLL
Final
0 - 2

AC Milan

WDWLD
X2 - 82%
Oaspeți/Egal
1X2
14.33
X3.50
21.80
P/S 2.5 0.95/0.90
HA +0.5 1.02/0.82
P2.555%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere7.1
Pont AI:X2 - 82% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
14.33
X3.50
21.80
P/S 2.50.95 / 0.90
HA +0.51.02 / 0.82
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 7.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Real Sociedad

DWLWL
Final
2 - 1

Levante

DLLDW
1 - 59%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X3.90
24.50
P/S 2.75 0.80/1.05
HA -0.75 0.90/0.95
P2.570%
GG65%
Pauză 0.565%
Cornere10.9
Pont AI:1 - 59% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.70
X3.90
24.50
P/S 2.750.80 / 1.05
HA -0.750.90 / 0.95
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.9
FinalPIERDUT

FC Barcelona

WWWWW
Final
1 - 2

Real Madrid

WWLWW
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.57
X4.50
24.75
P/S 3.5 0.85/1.00
HA -1 0.95/0.90
P2.585%
GG65%
Pauză 0.585%
Cornere14.1
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.57
X4.50
24.75
P/S 3.50.85 / 1.00
HA -10.95 / 0.90
P2.5: 85%GG: 65%Pauză 0.5: 85%Cor: 14.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

Aldosivi Mar del Plata

LLWLW
Final
1 - 0

Belgrano

WWWDD
X2 - 84%
Oaspeți/Egal
1X2
14.20
X3.10
21.95
P/S 2 0.80/1.00
HA +0.5 0.82/0.97
P2.540%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere9.9
Pont AI:X2 - 84% (Oaspeți/Egal)
PIERDUT
14.20
X3.10
21.95
P/S 20.80 / 1.00
HA +0.50.82 / 0.97
P2.5: 40%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.9
FinalCÂȘTIGAT

CA Independiente

DLWDW
Final
0 - 1

Boca Juniors

LDWWW
X2 - 82%
Oaspeți/Egal
1X2
14.10
X3.10
21.95
P/S 2.25 0.97/0.82
HA +0.5 0.82/0.97
P2.550%
GG45%
Pauză 0.555%
Cornere11.6
Pont AI:X2 - 82% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
14.10
X3.10
21.95
P/S 2.250.97 / 0.82
HA +0.50.82 / 0.97
P2.5: 50%GG: 45%Pauză 0.5: 55%Cor: 11.6
FinalCÂȘTIGAT

River Plate

DWLWW
Final
1 - 0

Racing Club de Avellaneda

LWLWL
1 - 66%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X3.70
27.00
P/S 2.5 0.95/0.85
HA -1 0.92/0.87
P2.555%
GG70%
Pauză 0.585%
Cornere9.8
Pont AI:1 - 66% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.53
X3.70
27.00
P/S 2.50.95 / 0.85
HA -10.92 / 0.87
P2.5: 55%GG: 70%Pauză 0.5: 85%Cor: 9.8
FinalCÂȘTIGAT

CA Central Cordoba SDE

DDDLL
Final
0 - 5

Velez Sarsfield

LDWDW
X2 - 74%
Oaspeți/Egal
1X2
13.50
X3.00
22.15
P/S 2 0.85/0.95
HA +0.25 0.95/0.85
P2.540%
GG65%
Pauză 0.570%
Cornere9.9
Pont AI:X2 - 74% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
13.50
X3.00
22.15
P/S 20.85 / 0.95
HA +0.250.95 / 0.85
P2.5: 40%GG: 65%Pauză 0.5: 70%Cor: 9.9
FinalCÂȘTIGAT

CA Barracas Central

WWLDD
Final
2 - 1

AA Estudiantes (Río Cuarto)

LLLLL
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X3.40
27.50
P/S 2 1.05/0.75
HA -0.75 0.75/1.05
P2.535%
GG45%
Pauză 0.555%
Cornere9.5
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.53
X3.40
27.50
P/S 21.05 / 0.75
HA -0.750.75 / 1.05
P2.5: 35%GG: 45%Pauză 0.5: 55%Cor: 9.5
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

CD San Roque de Lepe

DWWLD
Final
1 - 0

CD Egabrense

LDDLW
1 - 55%
Victorie Gazde
1X2
11.70
X3.60
24.10
P/S 2.75 0.92/0.87
HA -0.75 0.87/0.92
P2.560%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere4.5
Pont AI:1 - 55% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.70
X3.60
24.10
P/S 2.750.92 / 0.87
HA -0.750.87 / 0.92
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 4.5
FinalPIERDUT

CF Badalona

DWWWL
Final
1 - 4

UE Cornella

DLDDW
1X - 70%
Gazde/Egal
1X2
12.10
X3.20
23.10
P/S 2.25 0.77/1.02
HA -0.25 0.90/0.90
P2.555%
GG50%
Pauză 0.570%
Cornere8.4
Pont AI:1X - 70% (Gazde/Egal)
PIERDUT
12.10
X3.20
23.10
P/S 2.250.77 / 1.02
HA -0.250.90 / 0.90
P2.5: 55%GG: 50%Pauză 0.5: 70%Cor: 8.4
FinalCÂȘTIGAT

UE San Juan Montcada

LWLWL
Final
2 - 2

CE L'Hospitalet

WDDDW
X2 - 68%
Oaspeți/Egal
1X2
13.00
X3.20
22.15
P/S 2.5 1.02/0.77
HA +0.25 0.85/0.95
P2.580%
GG70%
Pauză 0.585%
Cornere10
Pont AI:X2 - 68% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
13.00
X3.20
22.15
P/S 2.51.02 / 0.77
HA +0.250.85 / 0.95
P2.5: 80%GG: 70%Pauză 0.5: 85%Cor: 10
FinalCÂȘTIGAT

Gazte Berriak

WWDWL
Final
0 - 0

Valle de Egues

DLWDL
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.10
X3.40
22.87
P/S 2.5 0.97/0.82
HA -0.25 0.92/0.87
P2.533%
GG47%
Pauză 0.563%
Cornere3.9
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.10
X3.40
22.87
P/S 2.50.97 / 0.82
HA -0.250.92 / 0.87
P2.5: 33%GG: 47%Pauză 0.5: 63%Cor: 3.9
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Club Africain

LWDWW
Final
1 - 0

TP Mazembe Englebert

WWDWW
1 - 72%
Victorie Gazde
1X2
11.33
X4.00
29.00
P/S 2.25 1.05/0.75
HA -0.75 0.90/0.90
P2.530%
GG35%
Pauză 0.540%
Cornere4.5
Pont AI:1 - 72% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.33
X4.00
29.00
P/S 2.251.05 / 0.75
HA -0.750.90 / 0.90
P2.5: 30%GG: 35%Pauză 0.5: 40%Cor: 4.5
FinalCÂȘTIGAT

F.C. Nouadhibou

DDDWW
Final
2 - 0

San Pedro FC

WWLDD
1X - 68%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X2.80
22.80
P/S 2.25 1.02/0.77
HA -0.25 1.02/0.77
P2.540%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere4.3
Pont AI:1X - 68% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.50
X2.80
22.80
P/S 2.251.02 / 0.77
HA -0.251.02 / 0.77
P2.5: 40%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 4.3
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

RCD Espanyol B

WWLWW
Final
1 - 0

CA Osasuna Promesas

DWLWW
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.5 1.00/0.80
HA -0.75 1.00/0.80
P2.545%
GG25%
Pauză 0.560%
Cornere9.3
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.72
X3.40
24.20
P/S 2.51.00 / 0.80
HA -0.751.00 / 0.80
P2.5: 45%GG: 25%Pauză 0.5: 60%Cor: 9.3
FinalCÂȘTIGAT

Xerez Deportivo

DWLDL
Final
1 - 0

UD Marbella

LLDWL
1X - 78%
Gazde/Egal
1X2
11.95
X3.20
23.50
P/S 2.25 0.92/0.87
HA -0.75 1.02/0.77
P2.540%
GG30%
Pauză 0.555%
Cornere7
Pont AI:1X - 78% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
11.95
X3.20
23.50
P/S 2.250.92 / 0.87
HA -0.751.02 / 0.77
P2.5: 40%GG: 30%Pauză 0.5: 55%Cor: 7
Alte Competiții (14 Ligi)