Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 30/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Frosinone

WLWWD
00:30
VS

Lecce

WLLWL
1X - 79%
Gazde/Egal
1X2
11.90
X3.60
23.80
P/S 3 0.97/0.87
HA -0.5 0.92/0.92
P2.560%
GG45%
Pauză 0.595%
Cornere10
Pont AI:1X - 79% (Gazde/Egal)
11.90
X3.60
23.80
P/S 30.97 / 0.87
HA -0.50.92 / 0.92
P2.5: 60%GG: 45%Pauză 0.5: 95%Cor: 10

Fiorentina

LLDWW
02:45
VS

Atalanta

LWWLL
1X - 67%
Gazde/Egal
1X2
12.30
X3.40
23.00
P/S 2.75 0.92/0.92
HA -0.25 1.00/0.85
P2.570%
GG65%
Pauză 0.575%
Cornere8.6
Pont AI:1X - 67% (Gazde/Egal)
12.30
X3.40
23.00
P/S 2.750.92 / 0.92
HA -0.251.00 / 0.85
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.6
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Atlético Mineiro - MG

WWWDW
05:30
VS

Cruzeiro - MG

WLWWL
1X - 68%
Gazde/Egal
1X2
12.40
X3.40
22.80
P/S 2.5 0.95/0.90
HA 0 0.77/1.10
P2.565%
GG70%
Pauză 0.575%
Cornere10.5
Pont AI:1X - 68% (Gazde/Egal)
12.40
X3.40
22.80
P/S 2.50.95 / 0.90
HA 00.77 / 1.10
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 75%Cor: 10.5

Vasco da Gama Saf - RJ

LWDWW
06:00
VS

Flamengo - RJ

WDWDW
X2 - 78%
Oaspeți/Egal
1X2
13.60
X3.40
22.00
P/S 2.5 0.87/0.97
HA +0.5 0.82/1.02
P2.535%
GG30%
Pauză 0.545%
Cornere13.4
Pont AI:X2 - 78% (Oaspeți/Egal)
13.60
X3.40
22.00
P/S 2.50.87 / 0.97
HA +0.50.82 / 1.02
P2.5: 35%GG: 30%Pauză 0.5: 45%Cor: 13.4

Grêmio - RS

LDDDL
07:30
VS

Athletico Paranaense - PR

LWDWD
1X - 69%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.30
23.25
P/S 2.25 0.97/0.87
HA -0.25 1.05/0.80
P2.560%
GG75%
Pauză 0.580%
Cornere10.2
Pont AI:1X - 69% (Gazde/Egal)
12.15
X3.30
23.25
P/S 2.250.97 / 0.87
HA -0.251.05 / 0.80
P2.5: 60%GG: 75%Pauză 0.5: 80%Cor: 10.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Pyramids FC

WWWWW
00:00
VS

Wadi Degla SC

DWLLD
1 - 73%
Victorie Gazde
1X2
11.40
X4.00
26.50
P/S 2.5 0.85/0.95
HA -1.25 0.95/0.85
P2.540%
GG35%
Pauză 0.560%
Cornere10.2
Pont AI:1 - 73% (Victorie Gazde)
11.40
X4.00
26.50
P/S 2.50.85 / 0.95
HA -1.250.95 / 0.85
P2.5: 40%GG: 35%Pauză 0.5: 60%Cor: 10.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Egnatia

WDWWW
00:30
VS

Teuta Durres

WWWWW
1X - 77%
Gazde/Egal
1X2
11.94
X3.21
23.67
P/S 2.25 0.84/0.92
HA -0.5 0.94/0.84
P2.550%
GG50%
Pauză 0.565%
Cornere6.7
Pont AI:1X - 77% (Gazde/Egal)
11.94
X3.21
23.67
P/S 2.250.84 / 0.92
HA -0.50.94 / 0.84
P2.5: 50%GG: 50%Pauză 0.5: 65%Cor: 6.7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Hammarby

WLWWW
00:30
VS

IK Sirius FK

DWDWW
1 - 65%
Victorie Gazde
1X2
11.53
X4.33
25.00
P/S 3.25 0.97/0.82
HA -1 0.77/1.02
P2.540%
GG35%
Pauză 0.570%
Cornere11.2
Pont AI:1 - 65% (Victorie Gazde)
11.53
X4.33
25.00
P/S 3.250.97 / 0.82
HA -10.77 / 1.02
P2.5: 40%GG: 35%Pauză 0.5: 70%Cor: 11.2

Orgryte

WLLLD
01:00
VS

Mjallby AIF

LWDLL
X2 - 78%
Oaspeți/Egal
1X2
13.70
X3.70
21.90
P/S 2.75 0.90/0.90
HA +0.5 0.90/0.90
P2.545%
GG60%
Pauză 0.570%
Cornere10
Pont AI:X2 - 78% (Oaspeți/Egal)
13.70
X3.70
21.90
P/S 2.750.90 / 0.90
HA +0.50.90 / 0.90
P2.5: 45%GG: 60%Pauză 0.5: 70%Cor: 10

Kalmar

WLDLL
01:00
VS

GAIS

LLWLD
1X - 64%
Gazde/Egal
1X2
12.40
X3.30
22.70
P/S 2.5 0.95/0.85
HA 0 0.77/1.02
P2.540%
GG10%
Pauză 0.550%
Cornere10.4
Pont AI:1X - 64% (Gazde/Egal)
12.40
X3.30
22.70
P/S 2.50.95 / 0.85
HA 00.77 / 1.02
P2.5: 40%GG: 10%Pauză 0.5: 50%Cor: 10.4
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Los Chankas

WDDLL
01:00
VS

Cusco FC

LLWLW
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
12.90
X3.40
22.25
P/S 2.75 1.00/0.80
HA +0.25 0.82/0.97
P2.570%
GG65%
Pauză 0.585%
Cornere8.3
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
12.90
X3.40
22.25
P/S 2.751.00 / 0.80
HA +0.250.82 / 0.97
P2.5: 70%GG: 65%Pauză 0.5: 85%Cor: 8.3

Sporting Cristal

WWWWW
03:30
VS

Alianza Lima

WWLWL
1X - 72%
Gazde/Egal
1X2
12.35
X3.25
22.87
P/S 2.5 0.90/0.90
HA -0.25 1.05/0.75
P2.555%
GG60%
Pauză 0.5100%
Cornere11.5
Pont AI:1X - 72% (Gazde/Egal)
12.35
X3.25
22.87
P/S 2.50.90 / 0.90
HA -0.251.05 / 0.75
P2.5: 55%GG: 60%Pauză 0.5: 100%Cor: 11.5

FBC Melgar

WDDWW
07:30
VS

Comerciantes Unidos

LDLLD
1 - 77%
Victorie Gazde
1X2
11.28
X5.00
211.00
P/S 3 1.00/0.80
HA -1.5 0.82/0.97
P2.560%
GG65%
Pauză 0.570%
Cornere9.8
Pont AI:1 - 77% (Victorie Gazde)
11.28
X5.00
211.00
P/S 31.00 / 0.80
HA -1.50.82 / 0.97
P2.5: 60%GG: 65%Pauză 0.5: 70%Cor: 9.8
Alte Competiții (14 Ligi)