Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 02/11/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

8 Meciuri • Cote AI & Analiză H2H
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Real Oviedo

WWLWL
15:15
VS

UD Las Palmas

LLDLL
1 - 58%
Victorie Gazde
1X2
11.75
X3.50
24.20
P/S 2.5 0.92/0.87
HA -0.5 0.77/1.02
P2.565%
GG50%
Pauză 0.580%
Cornere9
Pont AI:1 - 58% (Victorie Gazde)
11.75
X3.50
24.20
P/S 2.50.92 / 0.87
HA -0.50.77 / 1.02
P2.5: 65%GG: 50%Pauză 0.5: 80%Cor: 9
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Nairobi United

DLWDD
12:00
VS

Mara Sugar FC

DLDLW
1X - 72%
Gazde/Egal
1X2
12.20
X2.87
23.20
P/S 2 1.02/0.77
HA -0.25 0.95/0.85
P2.535%
GG40%
Pauză 0.570%
Cornere8.6
Pont AI:1X - 72% (Gazde/Egal)
12.20
X2.87
23.20
P/S 21.02 / 0.77
HA -0.250.95 / 0.85
P2.5: 35%GG: 40%Pauză 0.5: 70%Cor: 8.6

Kenya Police FC

DLDDD
12:00
VS

Posta Rangers

LWDWD
1 - 54%
Victorie Gazde
1X2
11.75
X3.10
24.50
P/S 2 0.95/0.85
HA -0.75 0.97/0.82
P2.525%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere9.4
Pont AI:1 - 54% (Victorie Gazde)
11.75
X3.10
24.50
P/S 20.95 / 0.85
HA -0.750.97 / 0.82
P2.5: 25%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 9.4

AFC Leopards

WLLWW
12:00
VS

Mombasa Elite

WWLLL
1 - 69%
Victorie Gazde
1X2
11.40
X3.75
27.50
P/S 2.25 0.90/0.90
HA -1.25 0.97/0.82
P2.545%
GG40%
Pauză 0.550%
Cornere5
Pont AI:1 - 69% (Victorie Gazde)
11.40
X3.75
27.50
P/S 2.250.90 / 0.90
HA -1.250.97 / 0.82
P2.5: 45%GG: 40%Pauză 0.5: 50%Cor: 5

3K FC

DDWWD
12:00
VS

Gor Mahia

LLLDD
2 - 59%
Victorie Oaspeți
1X2
15.50
X3.75
21.50
P/S 2.25 0.90/0.90
HA +1 0.95/0.85
P2.550%
GG55%
Pauză 0.575%
Cornere8
Pont AI:2 - 59% (Victorie Oaspeți)
15.50
X3.75
21.50
P/S 2.250.90 / 0.90
HA +10.95 / 0.85
P2.5: 50%GG: 55%Pauză 0.5: 75%Cor: 8

Ulinzi Stars Nakuru

WWWLD
12:00
VS

Migori Youth

DDDWW
1X - 69%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X2.80
22.80
P/S 1.75 0.75/1.05
HA 0 0.80/1.00
P2.535%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere7.1
Pont AI:1X - 69% (Gazde/Egal)
12.50
X2.80
22.80
P/S 1.750.75 / 1.05
HA 00.80 / 1.00
P2.5: 35%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 7.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză

Sportist Svoge

LDLWL
12:30
VS

Ludogorets Razgrad II

WDLDW
1X - 69%
Gazde/Egal
1X2
12.15
X3.20
23.00
P/S 2.25 0.82/0.97
HA -0.25 0.90/0.90
P2.525%
GG45%
Pauză 0.550%
Cornere7.7
Pont AI:1X - 69% (Gazde/Egal)
12.15
X3.20
23.00
P/S 2.250.82 / 0.97
HA -0.250.90 / 0.90
P2.5: 25%GG: 45%Pauză 0.5: 50%Cor: 7.7

FC Dobrudzha Dobrich

WLWWL
15:30
VS

Fratria

LLWWW
2 - 59%
Victorie Oaspeți
1X2
14.50
X3.60
21.61
P/S 2.5 0.85/0.95
HA +0.75 0.95/0.85
P2.565%
GG60%
Pauză 0.565%
Cornere10.8
Pont AI:2 - 59% (Victorie Oaspeți)
14.50
X3.60
21.61
P/S 2.50.85 / 0.95
HA +0.750.95 / 0.85
P2.5: 65%GG: 60%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.8