Goal prediction: Pronosticuri Fotbal și Statistici Meciuri - 28/10/2026

Cele mai bune ponturi fotbal generate de AI și analize detaliate pentru astăzi. Obține predicții 1X2, Peste/Sub, Handicap Asiatic și statistici H2H.

Top Matches
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Sassuolo

LDLWD
Final
2 - 6

Lazio

WDWWD
X2 - 70%
Oaspeți/Egal
1X2
12.75
X3.40
22.45
P/S 2.75 0.97/0.87
HA 0 1.05/0.80
P2.565%
GG70%
Pauză 0.565%
Cornere9.1
Pont AI:X2 - 70% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
12.75
X3.40
22.45
P/S 2.750.97 / 0.87
HA 01.05 / 0.80
P2.5: 65%GG: 70%Pauză 0.5: 65%Cor: 9.1
FinalCÂȘTIGAT

AS Roma

WLDDW
Final
4 - 2

Cagliari

DWWWL
1 - 73%
Victorie Gazde
1X2
11.36
X4.75
29.00
P/S 2.75 0.92/0.92
HA -1.25 0.80/1.05
P2.545%
GG45%
Pauză 0.565%
Cornere8.5
Pont AI:1 - 73% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.36
X4.75
29.00
P/S 2.750.92 / 0.92
HA -1.250.80 / 1.05
P2.5: 45%GG: 45%Pauză 0.5: 65%Cor: 8.5
FinalCÂȘTIGAT

Torino

WDLWL
Final
1 - 3

Como

LDLWW
2 - 56%
Victorie Oaspeți
1X2
14.50
X3.60
21.75
P/S 2.75 0.97/0.87
HA +0.75 0.82/1.02
P2.550%
GG65%
Pauză 0.580%
Cornere9.6
Pont AI:2 - 56% (Victorie Oaspeți)
CÂȘTIGAT
14.50
X3.60
21.75
P/S 2.750.97 / 0.87
HA +0.750.82 / 1.02
P2.5: 50%GG: 65%Pauză 0.5: 80%Cor: 9.6
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Argentinos Juniors

WDWLD
Final
1 - 0

Independiente Rivadavia

DLDWD
1X - 82%
Gazde/Egal
1X2
11.85
X3.20
24.50
P/S 2.25 1.00/0.80
HA -0.5 0.87/0.92
P2.540%
GG60%
Pauză 0.580%
Cornere9.7
Pont AI:1X - 82% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
11.85
X3.20
24.50
P/S 2.251.00 / 0.80
HA -0.50.87 / 0.92
P2.5: 40%GG: 60%Pauză 0.5: 80%Cor: 9.7
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalPIERDUT

FK Buducnost Podgorica

WDDWW
Final
3 - 2

Mornar

WWDWD
X2 - 66%
Oaspeți/Egal
1X2
12.60
X3.20
22.40
P/S 2.5 0.95/0.85
HA 0 0.77/1.02
P2.540%
GG45%
Pauză 0.575%
Cornere8.8
Pont AI:X2 - 66% (Oaspeți/Egal)
PIERDUT
12.60
X3.20
22.40
P/S 2.50.95 / 0.85
HA 00.77 / 1.02
P2.5: 40%GG: 45%Pauză 0.5: 75%Cor: 8.8

Arsenal Tivat

LDLWL
19:00
VS

Bokelj Kotor

DWDWL
X2 - 71%
Oaspeți/Egal
1X2
12.80
X3.10
22.30
P/S 2 0.80/1.00
HA +0.25 0.77/1.02
P2.530%
GG40%
Pauză 0.565%
Cornere5.3
Pont AI:X2 - 71% (Oaspeți/Egal)
12.80
X3.10
22.30
P/S 20.80 / 1.00
HA +0.250.77 / 1.02
P2.5: 30%GG: 40%Pauză 0.5: 65%Cor: 5.3

OFK Petrovac

WLLLD
23:00
VS

FK Mladost DG

DWDLW
1X - 76%
Gazde/Egal
1X2
11.90
X3.25
23.60
P/S 2.25 0.80/1.00
HA -0.5 0.95/0.85
P2.540%
GG35%
Pauză 0.560%
Cornere8.1
Pont AI:1X - 76% (Gazde/Egal)
11.90
X3.25
23.60
P/S 2.250.80 / 1.00
HA -0.50.95 / 0.85
P2.5: 40%GG: 35%Pauză 0.5: 60%Cor: 8.1
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Gaborone United

Final
1 - 0

Orapa United

1 - 66%
Victorie Gazde
1X2
11.42
X3.75
27.00
P/S 2.25 1.00/0.80
HA -1.25 1.02/0.77
Se actualizează H2H...
Pont AI:1 - 66% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.42
X3.75
27.00
P/S 2.251.00 / 0.80
HA -1.251.02 / 0.77
FinalCÂȘTIGAT

Enesia FC

Final
1 - 1

Tafic FC

1X - 66%
Gazde/Egal
1X2
12.50
X3.00
22.62
P/S 2 0.75/1.05
HA 0 0.85/0.95
Se actualizează H2H...
Pont AI:1X - 66% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
12.50
X3.00
22.62
P/S 20.75 / 1.05
HA 00.85 / 0.95
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

CA San Miguel Reserves

Final
1 - 2

Temperley Reserves

2 - 56%
Victorie Oaspeți
1X2
14.20
X3.40
21.66
P/S 2.5 0.97/0.82
HA +0.75 0.82/0.97
Se actualizează H2H...
Pont AI:2 - 56% (Victorie Oaspeți)
CÂȘTIGAT
14.20
X3.40
21.66
P/S 2.50.97 / 0.82
HA +0.750.82 / 0.97
FinalCÂȘTIGAT

Independiente Reserves

WWDWW
Final
4 - 1

Defensa y Justicia Reserves

DWDLW
1X - 80%
Gazde/Egal
1X2
11.85
X3.50
23.40
P/S 2.75 0.97/0.82
HA -0.5 0.95/0.85
P2.550%
GG70%
Pauză 0.560%
Cornere11.7
Pont AI:1X - 80% (Gazde/Egal)
CÂȘTIGAT
11.85
X3.50
23.40
P/S 2.750.97 / 0.82
HA -0.50.95 / 0.85
P2.5: 50%GG: 70%Pauză 0.5: 60%Cor: 11.7
FinalPIERDUT

Rosario Central Reserves

WLDDW
Final
0 - 1

Sarmiento Junin Reserves

DDLLW
1 - 59%
Victorie Gazde
1X2
11.65
X3.60
24.33
P/S 2.5 1.00/0.80
HA -0.75 0.90/0.90
P2.540%
GG50%
Pauză 0.575%
Cornere11.1
Pont AI:1 - 59% (Victorie Gazde)
PIERDUT
11.65
X3.60
24.33
P/S 2.51.00 / 0.80
HA -0.750.90 / 0.90
P2.5: 40%GG: 50%Pauză 0.5: 75%Cor: 11.1
FinalCÂȘTIGAT

CA Talleres de Córdoba Reserves

WWLWD
Final
2 - 0

CA Aldosivi Reserves

WDWLL
1 - 57%
Victorie Gazde
1X2
11.66
X3.50
24.20
P/S 2.5 1.00/0.80
HA -0.75 0.92/0.87
P2.540%
GG50%
Pauză 0.560%
Cornere10.2
Pont AI:1 - 57% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.66
X3.50
24.20
P/S 2.51.00 / 0.80
HA -0.750.92 / 0.87
P2.5: 40%GG: 50%Pauză 0.5: 60%Cor: 10.2
FinalCÂȘTIGAT

Platense Reserves

LLDDL
Final
1 - 3

Lanus Reserves

WDWWW
2 - 62%
Victorie Oaspeți
1X2
14.00
X3.50
21.72
P/S 2.5 0.82/0.97
HA +0.75 0.80/1.00
P2.550%
GG65%
Pauză 0.565%
Cornere9.6
Pont AI:2 - 62% (Victorie Oaspeți)
CÂȘTIGAT
14.00
X3.50
21.72
P/S 2.50.82 / 0.97
HA +0.750.80 / 1.00
P2.5: 50%GG: 65%Pauză 0.5: 65%Cor: 9.6
FinalCÂȘTIGAT

Atletico Rafaela Reserves

DDLWL
Final
2 - 2

Newell's Reserves

WWDDD
X2 - 72%
Oaspeți/Egal
1X2
13.25
X3.25
22.00
P/S 2.25 0.80/1.00
HA +0.25 1.02/0.77
P2.535%
GG55%
Pauză 0.555%
Cornere10.4
Pont AI:X2 - 72% (Oaspeți/Egal)
CÂȘTIGAT
13.25
X3.25
22.00
P/S 2.250.80 / 1.00
HA +0.251.02 / 0.77
P2.5: 35%GG: 55%Pauză 0.5: 55%Cor: 10.4

Defensores de Belgrano Reserves

LDWWD
20:00
VS

Los Andes Reserves

LWLDW
1X - 73%
Gazde/Egal
1X2
12.05
X3.25
23.20
P/S 2.5 0.97/0.82
HA -0.25 0.82/0.97
P2.555%
GG40%
Pauză 0.565%
Cornere10.2
Pont AI:1X - 73% (Gazde/Egal)
12.05
X3.25
23.20
P/S 2.50.97 / 0.82
HA -0.250.82 / 0.97
P2.5: 55%GG: 40%Pauză 0.5: 65%Cor: 10.2
Ora
Meci
Pont AI & Prob
1X2 / P-S / HA
Statistici Cheie H2H (10M)
Analiză
FinalCÂȘTIGAT

Dinamo Zagreb

WLWWD
Final
2 - 1

Rijeka

WLLWW
1 - 62%
Victorie Gazde
1X2
11.50
X3.90
25.00
P/S 3 1.00/0.80
HA -0.75 0.80/1.00
P2.570%
GG55%
Pauză 0.580%
Cornere12.2
Pont AI:1 - 62% (Victorie Gazde)
CÂȘTIGAT
11.50
X3.90
25.00
P/S 31.00 / 0.80
HA -0.750.80 / 1.00
P2.5: 70%GG: 55%Pauză 0.5: 80%Cor: 12.2
Alte Competiții (14 Ligi)